Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Taśma wyświetlacza w radiu CD BMW BUSINESS RDS.

eclipse1 29 Cze 2007 13:12 2706 4
  • #1 29 Cze 2007 13:12
    eclipse1
    Poziom 10  

Witam mam oderwaną tasmę w radyjku CD BMW BUISNESS RDS. Stara tasma za żadne skarby nie chce się już przykleić ten klej co na niej się znajduje juz ze starosci staracił chyba własciwości. Czy ktos orientuje się czy mozna do tego modelu radia dostać nową taśmę łączącą wyświetlacz z płytka jest ona długa ok. 9 cm i posiada 90 napylonych ściezek przewodzących które ida równolegle do jej krótszego boku czyli jakies 1,5 - 2 cm. Czy mozliwe będzie coś takiego dostać we Wrocławiu na giełdzie elektronicznej a jeżeli nie do gdzie. Jak ktos wie prosze o napairy gdzie mozna coś takiego kupic.
    Pozdrawiam

0 4
  • #2 01 Lip 2007 16:47
    djlj24
    Spec od car audio

Napisz na meljey(malpa)o2.pl i chyba jedynie On jest to w stanie naprawić. Jest z Rawicza więc nie jest aż tak daleko.

0
  • #3 02 Lip 2007 10:59
    eclipse1
    Poziom 10  

Kiedys pisałem już do meljey-a ale chce dość drogo za taka opercję. Taniej mnie wydzie poszukać uszkodzonego CD z dobrym panelem i bedzie wszysko fabryczne a nie na druciki. WIęc narazie się wstrzymam.

0
  • #4 05 Lis 2018 21:35
    edzikibob
    Poziom 8  

Witam serdecznie
    Mi się udało kiedyś taką taśmę napylaną przymocować z powrotem do płytki. Zrobiłem to wykorzystując taśmę bezbarwną i lutownice kolbową.
    Najpierw przykleiłem taśmą bezbarwną idealnie tak jak fabryka zrobiła. Potem rozgrzanym grotem delikatnie przytopiłem taśmę do płytki.
    Foto poniżej udanego zabiegu.
    Taśma wyświetlacza w radiu CD BMW BUSINESS RDS.

0
  • #5 06 Lis 2018 16:43
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Wykopalisko. Zamykamy.

0
  Szukaj w 5mln produktów