Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z centralym z . golf IV -alarm magic FAI 440

grzegorz 1 01 Lip 2007 17:08 2391 12
  • #1 01 Lip 2007 17:08
    grzegorz 1
    Poziom 14  

witam szanowne grono. kupilem alarm Magic FAI 440 i nie umiem sobie poradzic z podlaczeniem tegoz alarmu pod centralny zamek w samochodzie GOLF IV benzyna 2-drzwiowy. jak podlacze 2 przewody z alarmu pod lewe drzwi to nie dzialaja prawe i bagaznik a poza tym nie dziala wew. blokada na te drzwi , mam rozgrzebany samochod i nie wiem co robic. PROSZE O POMOC! z gory dziekuje.

• #2 01 Lip 2007 17:14
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Ja polecam wpisać w wyszukiwarkę hasło: "golf IV centralny" i poczytać.

• #3 01 Lip 2007 17:36
    grzegorz 1
    Poziom 14  

dzieki ale siedze tu od rana i nic nie ma na ten temat. szukalem juz wszedzie. moze sie ktos z lituje i wtedy...

• #5 01 Lip 2007 17:53
    grzegorz 1
    Poziom 14  

z calym szacunkiem lecz tam naprawde nie ma nic co mozna by wykorzystac u mnie . potrzebuje informacji gdzie sie podpiac z 2 przewodami od alarmu zeby centrlany dzilal na wszystko. pomozcie mi.

• #6 01 Lip 2007 18:00
    Błażej

Dobra. To napisz GDZIE się do tej pory wpinałeś.

• #7 01 Lip 2007 18:06
    grzegorz 1
    Poziom 14  

wiec tak zdjalem tapicerke z lewych drzwi i wpialem sie w 2 przewody z wiazki 8 przewodowej ktora docodzi do zamka. nieb-zolty i fioletowo- zolty. w tych przewodach znalazlem napiecie +/- 12v w czsie otwier. i zamyk. ale to dziala tylko na te drzwi i blokuje mozliwosc blokady z wew, pojazdu.

• #8 01 Lip 2007 19:05
    norbert.s.

Błażeju, nie ma sensu dyskutować. Jak ktoś nie umie nawet szukać informacji, to po co bierze się za montaż i robi tu parodię forum. Wszystko jest między innymi tu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...ght=golf&sid=f5ed3c9d11530a07251a8ab36dd0583d
    Niebiesko-żółty i fioletowo-żółty to przewody wykonawcze siłownika szanowny panie "montażysto", jeszcze niech się pan tak trochę pobawi i za chwilę może naprawdę wystąpić poważny problem.

• #9 01 Lip 2007 19:21
    grzegorz 1
    Poziom 14  

bardzo dziekuje za wyczerpujaca podpowiedz. moze poszukam gdzie indziej bo widze ze sa tu sami fachowcy ... tylko zy ty kolego tez kiedys zaczynales i napewno miales problemy. pozdrawiam

• #10 01 Lip 2007 19:33
    norbert.s.

Tupet ludzki nie zna granic. W linku jest wszystko co potrzeba, napisałem też na czym polega Twój błąd. Więc lepiej faktycznie kolego Grzegorzu poszukaj fachowców gdzieś indziej, bo na tym forum prościej już informacji nie podajemy.
    Jeżeli wspominasz o moich początkach, to zaczynałem 15 lat temu. Nie było wtedy komórek, internetu, Elektrody i wielu innych rzeczy. Opierałem się na probówce, mierniku i myśleniu.

• #11 01 Lip 2007 19:38
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

Kolego grzegorz 1 nie unoś się, weź do ręki kontrolkę żarówkową zapnij krokodylek za masę i nakłuwaj po kolei przewody w wiązce. Na jednym przewodzie zamknie a na innym otworzy to takie proste (tylko pamiętaj by zamek drzwi był zamknięty, wyłączniki el. szyb podpięte i wyłączony zapłon). To taka rada nie tylko dla ciebie, ale też dla tych, którzy na ślepo podpinają się pod przewody z rozpiski bez weryfikacji.

• #12 01 Lip 2007 21:19
    grzegorz 1
    Poziom 14  

dziekuje bardzo za pomoc. zrobilem tak jak napisales i dzialaja wszystkie zamki. jeszce musze powalczyc z podlaczeniem sie pod wylacznik od lampki ale chyba dam rade. dzieki.

Dodano po 57 [minuty]:

podlaczylem sie pod przewod od lampki i jest ok. mam tylko jeszcze jedno pytanie .czy jast inna mozliwosc podlaczenia sie pod wylacznik lampki w bagazniku niz pociagniecie osobnego przewodu do bagaznika?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME