Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja samochodowa

01 Lip 2007 20:00 3669 7
 • Poziom 10  
  Witam serdecznie!
  Jestem na etapie szukania odpowiedniej nawigacji samochodowej i skoncentrowałem się na 3. produktach, spośród których chciałbym wybrać jeden:
  1) NavRoad NR430BT;
  2) MIO C720;
  3) Sony NV-U92.
  W każdym jest innytyp mapy. Z tego, co słyszałem, w MIO C520 był problem, że dość często próbował pokierować drogą, która nie istnieje, albo jest tam zakaz wjazdu i ciekawi mnie, czy w wersji dla C720 zostało to już poprawione? Mniej podobnych wpadek jest? Sony z tego co czytałem opinie często się wiesza. NavRoad natomiast ma AutoMapę XXL tylko dla Polski, jakbym chciał jeszcze na Europę, musiałbym dopłacić jakieś 400 PLN. Gdyby nie to, wszystkie kosztowałyby w granicach 1500 PLN.
  Bardzo proszę o rady co sądzicie o tych produktach, który wybrać i o ewentualne inne propozycje w tych granicach cenowych.
  Pozdrawiam!
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 20  
  Kup sobie Mediona. W internecie aż roi się od map. Dokupisz sobie karty pamięci i wgrasz sobie dwie mapy. Szczegółowa polski i na drugiej karcie Europe , czy tam inny kraj po którym sobie jeździsz. Ja mam mape z TOM TOMa i jakoś nigdy mnie nie pokierowało inną drogą. Oczywiście MAPA SZCZEGÓŁOWA POLSKI!! Pozdrawiam i polecam :D
 • Poziom 10  
  Mógłbym prosić o konkretniejsze info dot. tego Mediona? Jaki model, jaka cena? Najbardziej potrzebuję mapy Polski i Niemiec.
 • Poziom 20  
  Odsyłam do fora www.forum.dvhk.pl jest tam wiele na ten temat. Sa mapy i porady. trzeba sie tylko zalogoać. Pozdrawiam
 • Poziom 22  
  Najlepiej to kup Pocket PC i masz z głowy. Map do wyboru do koloru no i przenośny PC w koncu jest. Mail. , gieki, IE. Polecam Mio 168 lub jego klony. Mozna dostac nawet nowe za 650 pln pod nazwa MEDION 95000
 • Poziom 10  
  Niestety, nie potrzebuję Pocket PC, zresztą pracowałem dla HP i miałem z tym kontakt, nie podoba mi się to, do tego w navi jest większy wyświetlacz. Ponawiam prośbę o weryfikację tych 3. w/w urządzeń i ich opinię. Co z aktualizacjami mapy?
 • Poziom 10  
  OK, nikt więcej nic nie napisał, nie chciał pomóc, to trzeba było samemu sobie radzić. Zdecydowałem się na MIO C720, kosztuje obecnie 1499 PLN razem z kosztami wysyłki, także nie jest źle.

 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Wszystko wyjaśnione, temat zamykam!
  Jeśli zaistnieje taka potrzeba, by post został otwarty, proszę dać wiadomość na PW i podać link do postu/ tematu!