Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gdzie kupic resor (zawieszszenie dolne) do GDS 30/30 ??

motykami 02 Lip 2007 09:48 885 4
  • #1 02 Lip 2007 09:48
    motykami
    Poziom 18  

Witam, zacząłem niedawno robić paczki pod te głośniki (2x GDS 30/30 Tonsila + 2x GDWT 9/70 Tonsila) w założeniach mają to być nadstawki i do nich będe myślał na czasie zrobić jeszcze jakieś doły... ALe wracając do tematu mam takie głośniki, z tym że niestety w jedenym jest uszkodzone membrana, i ktoś prubował kiedyś kleić czymś zawieszszenie dolne (nie wiem po co, w takim stanie już dostałem ten głośnik) I niestety jest potrzeba wymiany membrany i resoru, z tym że właśnie z resorem jest problem, ponieważ nie moge go nigdzie dostać, szukałem na allegro, na stronei stx`a, ale nigdzie nie mają takich resorów jak mi jest potrzebny.

Dokładniej jest mi potrzebne zawieszszenie dolne: średnica zewnętrzna 130mm, średnica wewnętrzna 35-36mm. (oczywiście średnica zewnętrzna może być większa tak do 140mm).

Jeśli ktoś wie gdzie moge kupić takie zawieszszenie to proszę o podanie namiarów na sklep.

Pozdrawiam, motykami.

• #3 02 Lip 2007 10:55
    gófer
    Poziom 34  

O ile sie nie mylę gdn 30/60 był robiony na tym samym koszu, wiec możesz szukać do niego...

• #4 02 Lip 2007 10:59
    michał 1985
    Poziom 27  

To to właśnie napisałem wyżej :-)

• #5 02 Lip 2007 21:49
    motykami
    Poziom 18  

Ehhh... problem w tym że to ja wiem w jakich głośnikach były identycznei resory, ale problem polega na tym że szukałem i po głośnikach i po wymiarach i nigdzie nie mają, na allegro użytkownik jeden z użytkowników sprzedaje resory, i ma taki resor jak mi potrzeba o oznaczeni R34, ale w tej chwili nie ma go na stanie, szukałem na allegro, w stxie i nigdzie niestety nic nie moge znaleźć. Pozdrawiam, i czekam na jakiekolwiek rady, motykami.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME