Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sony cdx gt-310, wyłącza się i po chwili włącza.

pietras78 03 Jul 2007 18:01 1215 3
 • #1
  pietras78
  Level 2  
  Mam pytanko takie czy moze byc tak ze moje radyjko wylancza sie i po chwili wlancza dlatego ze mam podlaczone do niego 6 glosników 4 normalne i dwa syczki ?? czy niepowinno byc tak i swoja moc powinien rozłozyc na 6 glosników i sie nie wylanczac.............. robi sie tak tylko jak mocniej podgłasniam gdzies po 3/4 mocy radia czekam na odpowiedzi.... a moze nie mozna podłanczac 6 głosników ale co mam zrobic jak mam podłaczone 2 głosniki z tył i kupiłem dwa do przodu blaupunkta z syczkami wiec??
 • #2
  SlaweK
  Level 43  
  Głośniki podłącza się przez zwrotnicę, która rozdziela w odpowiedni sposób odpowiednie tony do właściwego głośnika. Staraj się kompletować sprzęt jednej firmy gdyż inaczej będziesz miał mało przewidywalne skutki choć teoretycznie powinno być dobrze.

  SławeK
 • #3
  robert klimowski
  Level 21  
  być może te "syczki" mają już w sobie mini zwrotnicę ,ale tak czy inaczej raczej przyczyną twoich problemów jest instalacja zasilająca ,zmierz zasilanie
 • #4
  pietras78
  Level 2  
  ale panowie co zobaczylem niedawno to tak ze syczki volkswagenowskie maja 8 ohmów a te głosniki co kupiłem maja 4 ohmy i moze dlatego/??? a gdzie sie podłacza zwrotnice??