Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie radio do auta polecacie?

giera2 04 Lip 2007 15:32 2296 5
  • #1 04 Lip 2007 15:32
    giera2
    Poziom 15  

Szukam radia do auta i nie mogę nic znaleźć u siebie w mieście, a poszukuje radia które będzie miało możliwość:
    Podłączenia wzmacniacza zewnętrznego (sterowanego radiem, tzn. żeby głośność na wyjściu do wzm. Regulować radiem. )
    Dobrze by było jag by miało wyjście do sterowania wł./wył. Wzmacniacza.
    Gniazdo USB do podłączenia np. pendrive z plikami MP3.
    Do 800zł.
    I jakie głośniki polecacie do auta do drzwi i w tylną półkę (najlepiej z allegro)

0 5
  • #2 04 Lip 2007 16:20
    Alukard
    Poziom 17  

teraz radio jak kupisz nowe nawet za 300zl masz mozliwosc wlaczania i wylaczania wzmaka jednoczesnie z radiem ;)

jesli juz takie radio do 800 zl zaopatrz sie w radio ktore ma miniimum 2xrca

co do firmy to hmm pioonery dobra firma clarion ponoc gra lepiej alpine tez moze byc

a co do glosnikow to zalezy jakiej muzy sluchasz jaka kwota i czym to chcesz zasilic

a co do tylnej polki to glupota lepiej suba np w closed 25litrow nie jest az tak duza bo domyslam sie ze chcessz miec miejsce w bagazniku

0
  • #3 04 Lip 2007 16:54
    giera2
    Poziom 15  

Trochę sprostuje, mam wzmacniacz BLAUPUNKT GTA2 Special będzie on grał w mostku, z tubą (to do bagażnika:) ) a miejsce mam na tylnej półce po bokach i chciałbym tam włożyć głośniki które będą dobrze grały z radiem, (2 przód,2 tył+tuba bagażnik)
    Muzyki słucham różnej ale głównie techno, lubię czyste brzmienie i dobry bass, zarówno słyszalny jak i odczuwalny :)
    Jeśli chodzi o głośniki to takie typowo do radia, nie wiem ile mają radia RMS ale przypuszczam że radio 4X50W ma 4X25RMS Także głośniczki typowo do radyjka.
    A jeśli chodzi o radio to takie żeby dobrze się prezentowało wizualnie (niebieskie podświetlanie obowiązkowe)
    Myślałem nad taką opcją aby gniazdo USB znajdowało się na tylnej płycie bo chciałbym kabel wyprowadzić w schowku (żeby nikomu nie wadził :) )

0
  • #4 05 Lip 2007 13:53
    mamut9
    Poziom 11  

giera2 napisał:
    T
    Muzyki słucham różnej ale głównie techno, lubię czyste brzmienie i dobry bass, zarówno słyszalny jak i odczuwalny :)

eee.... to potrzebujesz SALI KONCERTOWEJ a nie puszki samochodowej - odczuwalne to w Polsce sa dziury i nierówności na drogach -
    :D

0
  • #5 09 Lip 2007 21:47
    giera2
    Poziom 15  

Dobra dobra, bez przesady z tom salom koncertową. To jakie radyjko polecacie do 800 zł?
    Jakiej firmy radio będzie mi długo i dobrze służyło ? Poradzicie coś, choćby czym mam się kierować przy zakupie radia.

-1
  • #6 10 Lip 2007 13:48
    giera2
    Poziom 15  

Nic nie doradziliście to kupiłem Pioneer DEH-P4900IB.
    Dobry zakup??

-1