Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regulacja głośności

29 Paź 2003 15:12 1638 5
  • Poziom 10  
    Jak wykonać dabrą regulacje głosności do wzmacniacza samochodowego nie robiąc typowego przedwzmacniacza? Może jakiś schemacik....
  • Poziom 22  
    potencjometr do kabelka podajacego sygnal
  • Poziom 10  
    detonator napisał:
    potencjometr do kabelka podajacego sygnal

:) :) chodziło mi o coś bardziej ambitnego....
  • Poziom 34  
    to może napiszesz coś konkretniejszgo co Ciebie interesuje, bez wzmacniacza to potencjometr jest raczej jedynym wyjściem ;)
  • Poziom 10  
    Ma to byc do pracy dyplomowej-do wzmacniacza samochodowego 4*50W (na TDA 1562Q). Myśle właśnie jak to zrobić. Najlepszy efekt i jednoczeńśnie najprostszy bedzie chyba na wzmacniaczach operacyjnych. Chciałem wzorować się na rozwiązaniu z wzmaka SONY XM........(nie pamiętam dokładnie)tylko zabardzo nie mam chęci "czytać"jego schematu i jakoś dostosować to do mnie. Może macie jakieś propozycje? Byłbym wdzięczny;-)

Pozdrowienia
  • Poziom 34  
    Lesslo napisał:
    Jak wykonać dabrą regulacje głosności do wzmacniacza samochodowego nie robiąc typowego przedwzmacniacza? Może jakiś schemacik....

a mógłbyś się zdecydować, wg mnie jakikolwiek wzmacniacz przed wzmacniaczem jest przedwzmacniaczem
    zajrzyj na elektrodę ale nie forum do działu audio tam są najprostsze przedwzmacniacze, zbudowane właśnie na operacyjnym