Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

technics sa ax7, jakie kable potrzebne do połączenia?

04 Lip 2007 23:28 1544 3
  • Poziom 10  
    posiadam takowy apmlituner mam jeszcze cd i procesor dzwięku, teraz mam pytanie jakie kable będą mi potrzebne do podłączenia tych trzech segmentów i co z czym wiem że trzeba wykorzystać funkcję "monitor" ale moja wiedza się na tym kończy, wielka prośba o pomoc drodzy forumowicze
  • Moderator
    Będą potrzebne kable chinch-chinch. Szczegółówo połączenie opisane jest w instrukcji procesora dźwięku.
  • Poziom 10  
    z tymi szczegółami to chyba przesada jest tylko opisane jak podłączyć wzmacniacz kaseta i procesor dźwięku a u mnie podobno ma być do tego wykorzystana funkcja "monitor" jest tam gniazdo s-video i na dodatek radio mam wbudowane w wzmacniacz czy procesor będzie je wyświetlał na swiom wyświetlaczu podczas grania itp itd jak to wszystko zgrać, jest możliwość ale czy ją ktoś z was zna
  • Poziom 35  
    Gniazd S-Video nie tykaj, bo tylko przełączanie wizji razem z fonią (gdyby był podłączony pod amplituner np. odtwarzacz DVD, magnetowid). Ciężko coś w 100% pewnego orzec na odległość ale powinieneś zrobić swoistą pętlę (działa na pewno w przypadkach, gdy wzmacniacz/ampli ma możliwość wyboru źródła nagrywania):
    - wszystkie urządzenia odtwarzające dźwięk (CD, magnetofon) spinasz do amplitunera w dedykowane gniazda;
    - procesor dźwięku podpinasz do ampli albo pod Tape IN i Tape OUT albo VCR1 IN i VCR1 OUT;
    - w ampli wybierasz odtwarzanie ze źródła Tape lub VCR1;
    - to, jakie urządzenie ma grać wybierasz w ampli źródłem nagrywania.