Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Adapter AUX-IN (VW, AUDI, SEAT, MFD)

zamich 05 Lip 2007 00:20 14967 11
  • #2 05 Lip 2007 01:05
    SlaweK
    Poziom 43  

To cemu se nie zrobisz, weś kawałek procesora, napisz programik emulujący zmieniarkę a wejście się włączy. Z resztą ten projekt jest w necie, wystarczy poszukać.

SławeK

-1
  • #3 05 Lip 2007 01:30
    zamich
    Poziom 10  

Szukałem i nici moze masz jakis link??

0
  • #4 05 Lip 2007 14:03
    Nawigator
    Poziom 33  

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=340365
    i wszystko jasne, powiem tylko ze próbowałem kiedyś zrobić taki adapterek na pic-u wg. tego projektu ale nie chciał działać poprawnie, zawieszał się po naciśnięciu niektórych klawiszy i bez powodu też.
    Wbrew pozorom temat nie taki łatwy, strata czasu murowana.
    Pzdr. N.

0
  • #6 26 Maj 2008 22:07
    SlaweK
    Poziom 43  

Jest w internecie, wystarczy dobrze poszukać. Chyba kolega Leszek na swojej stronie dał odnośnik ale głowy za to nie dam.

SławeK

0
  • #7 26 Maj 2008 23:00
    mdm150
    Poziom 26  

Witam!
    Niechcąc tworzyc nowego tematu to podepnę się pod ten. Mam u siebie radyjko panasonic cq-fx45. Co prawda ma ono wejście aux w panelu przednim. Jak wiadomo też obsługuje zmieniarki. Czy da się w jakiś sposób emulowac zmieniarkę ? Bo oprócz gniazda z sygnałami sterującymi dla zmieniarki ma cincze oznaczone jako cd-ch. in. Chciałbym wykorzystac je jako wejscie aux.

0
  • #8 29 Maj 2008 15:59
    Nawigator
    Poziom 33  

Widziałem kiedyś taki opis w sieci ale chyba zniknął.
    A tak w ogóle to gogle schodzi na psy, coraz trudniej znaleźć takie mało uczęszczane strony, wszędzie tylko komercja, odkąd do akcji weszli wszelkiej maści manipulatorzy od "pozycjonowania".
    Pzdr. N.

1
  • #10 29 Maj 2008 17:52
    Nawigator
    Poziom 33  

Nie, ten to znam, z radiem Panasonica nie działa, inne są kody transmisji.
    Pzdr. N.

0
  • #11 08 Lip 2008 12:31
    smolam
    Poziom 13  

Chciałbym dołączyć się do tematy z następującym pytaniem, jak działa taki adapter z 6 płytowym radiem symphony 2 do audi, na jakiej zasadzie ustawiany jest priorytet "zmieniarki" ? czy działa to na zasadzie albo/albo czy jest możliwość przełączania się pomiędzy "zmieniarkami"

1
  • #12 10 Lip 2008 12:01
    Nawigator
    Poziom 33  

Po podłączeniu zewnętrznej zmieniarki (lub omawianego adaptera) pojawia się w menu cd jako druga zmieniarka.
    Wtedy można wybrać. W Symphony zdaje się że trzeba niekiedy załączyć tę opcję diagnostycznie.
    Pzdr. N.

0
  Szukaj w 5mln produktów