Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CS-907 amplituner firmy CAT

29 Paź 2003 17:07 4339 16
  • Poziom 18  
    mam ciekawa , a zarazem jak juz sie okazalo przegladajac niemieckie forum dosc czesta usterke, a mianowicie po wlaczeniu pokazuje napis "WELCOME" i nie pozwala na zadna inna funkcje, wyglada tak jakby byl zawieszony procek , ale nie jest, nie znalazlem rozwiazania tego problemu na innych forach, wyglada to na usterke na przednim panelu, napiecia wszystkie wygladaja na normalne, prosze o pomoc, przyznam ze sprzet podlej jakosci , made in china

• Poziom 19  
    Ja również mam podobny problem. Tylko powitanie. Może na płycie jest jakiś punkt do resetowania procka?
  • Poziom 18  
    niestety nie mam do tego wielkiego g... papieru, przegladalem przod ale nic specjalnego nie znalazlem
  • Poziom 26  
    Na jakim to jest procku, pewnie jakieś chińskie gówno ? Miałem podobną sytuacje z magnetowidem Akai - zawieszał się, nie reagował na pilota - reset pomógł :-))
  • Poziom 18  
    teraz to juz nie powiem , klient zabral go do serwisu do Berlina, mial go jeszcze na niemieckiej gwarancji
  • Poziom 1  
    mialem taką sama usterke naprawiono mi w SŁAWNIE podaje adres zaklad elektroniczny zbigniew sutryk 76-100 slawno bobrowiczki 58. koszt naprawy 110 zł.
  • Poziom 15  
    no to nieźle sutryk rzeźbi a PINKPONG gratis robi mu reklamę :D

na 20 szt w 18 można to zrobić przy pomocy ....... śrubokręta i poświęcając 5 min czasu ....... he he
  • Spec od TV
    ja mam magnata z takim samym uszkodzeniem i niestety resetowanie procka nic nie pomaga.Wystarczy że postoi 1 dzień na półce i po zabawie.Myślałem że to wina zasilacza-wymieniłem prawie wszystkie elektrolity ale to nic nie dało.Poza tym ta usterka potrafi pojawić się cyklicznie-czasem jest Welcome,czasem wcale nie świeci.
  • Poziom 15  
    w tych kilku sztukach Cat-ow miałem takie zjawisko ale poszły na części, na bazarze w Berlinie kupisz uszkodzone w kartonie nibynówki za ok. 5-20€, a 90% idzie postawić,
    konstrukcja tego sprzętu jest prymitywna a montaż poniżej pasa i jeśli nie jest to typowe dla danego modelu uszkodzenie to raczej ciężko trafić (brak schematu itp) więc szkoda czasu na szukanie
  • Spec od TV
    mój magnat to nie jest wcale taka prymitywna konstrukcja,przetwornicę ma bardzo rozbudowaną.Poza tym to jest kpl. kino domowe a na dodatek mam tego 4 szt i wszystkie tak samo uwalone,więc raczej jest to typowe uszkodzenie.
  • Poziom 18  
    Cześć !
    Do mnie do serwisu trafił z taką samą usterką wyświetla napis " welcome" żadne przyciski nie działąją . Czy któś może rozwiązał tem problem a jak tak to czy może podać co to było może procek a może pamięć?
    dzięki
    -----------
    Nikt nic nie wie?
    A ja wiem wkońcu go naprawiłem.
    Przy takiej usterce walnięta jest pamięć 93C46 wystarczy podmienić na czystą i rusza. Znajduje się pod wyświetlaczem.
    ___
    Scalilem.
    tom
  • Poziom 18  
    W nawiązaniu do maila wysłanego przez karakisziha o kosztach i sposobie naprawy dołączam taką informację.
    Ja skasowałem klienta zdaje się że 75 zł , sama pamięć kosztowała 3,50 zł.
    Wymiana: trzeba rozkręcić cały przedni panel, jedna lub dwie śruby znajdują
    się pod ekranem który trzeba wylutować.
    Troche ciężko schodzą pokrętła od balansu, trzeba je podwarzyć śrubokrętem.
    Pamięć po rozkręceniu da się wyjąć z pod wyświetlacza za pomocą pęsety, a
    jak sobie nie da rady pąsetą to trzeba by zdemontować wyświetlacz ale to dość
    kłopotliwe.
    powodzenia
  • Poziom 2  
    Lutownica napisał:
    no to nieźle sutryk rzeźbi a PINKPONG gratis robi mu reklamę :D

na 20 szt w 18 można to zrobić przy pomocy ....... śrubokręta i poświęcając 5 min czasu ....... he he

Mam ten cholerny problem, a zaklad serwisowy nie chce tego naprawic moze pomozecie?
  • Poziom 10  
    Potrzebuje wsad do pamieci eprom do Cata cs-907 jezeli ktos dysponuje taka prosze o przeslanie na moj e-mail nikifor27(malpa)tlen.pl Z gory dziekuje i pozdrawiam!! :bye:

Dodano po 3 [minuty]:

Potrzebuje wsad do pamieci eprom do Cata cs-907 jezeli ktos dysponuje taka prosze o przeslanie na moj e-mail nikifor27(malpa)tlen.pl Z gory dziekuje i pozdrawiam!! :bye:
  • Poziom 2  
    mam pytanko co do kosztów. Mam okazje kupić taki amplituner nowy ale nie ze sklepu. Nie bardzo wiem ile powinien on kosztować w sklepie więc może ktoś mi powie i czy są one jeszcze w sprzedaży sklepowej.
  • Poziom 16  
    Witam
    a ja potrzebuje jakis schemat do cat cs-900

pozdrawiam