Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kłopot z wpisaniem kodu w radiu VDO CDR 2005

kalicki11 06 Lip 2007 12:17 5000 3
  • #1 06 Lip 2007 12:17
    kalicki11
    Poziom 1  

Witam

Mam problem z radiem CDR 2005 próbowałem wpisać kod ale niestety to sie nie udawało to znaczy nie mogłem wciskając AS i uruchamiając radio przy włączonym zapłonie doprowadzić do możliwości wpisania kodu.
    Na wyświetlaczu jest tylko napis SEAVE.
    Nie wiem Dlaczego tak jest?
    Czy jest możliwe ze radio jest zablokowane i bez specjalisty sie nie obędzie?

0 3
  • #2 06 Lip 2007 13:29
    SlaweK
    Poziom 43  

Spotkałem się niedawno w tym modelu z niedziałającą klawiaturą przez próbę zbójeckiego wyjęcia radia nie łączyło złącze klawiatury. Albo za krótko trzymasz AS przy włączeniu, powinno być przez około 5 sekund i pojawić się cyferka mówiąca o możliwych próbach wpisania kodu, na razie nic nie wskazuje na uszkodzenie. Poczytaj sobie instrukcję od Delco CDR500 czy CAR300, CAR400 jak to się dzieje, w tych modelach podobnie.

SławeK

0
  • #3 13 Lis 2009 20:17
    pan_leniwiec
    Poziom 1  

Witam
    Miałem ten sam problem, a raczej narzeczona;)
    Standardowe procedury opisane na forum nie pasowały, więc kombinowałem i udało mi się uruchomić wpisywanie kodu wciskając i przytrzymując AS przed włączeniem zapłonu.
    Mam nadzieję że pomogłem.
    Pozdr.

1
  • #4 14 Lis 2009 00:55
    mister_j
    Poziom 22  

Dla uściślenia, żeby nie mieszać. Problem kolegi leniwca to uszkodzony potencjometr który nie włącza radia, jedynie można je uruchomić poprzez stacyjkę. Dlatego musiał zastosować inną procedurę i słusznie. U kolegi kalickiego jeżeli nie pomoże podpowiedź Sławka, to sprawdź jeszcze czy do kostki dochodzi napięcie "po kluczyku". Pzdr

0