Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Corsa C 1,7 CDTI Problem z immobilajzerem

06 Lip 2007 17:25 3461 6
  • Poziom 11  
    Witam, mam na warsztacie Opla Corse C z silnikiem 1,7 CDTI. Auto zostało przywiezione z Francji. Nie chce odpalić, ponieważ: immobilajzer , który jest przy stacyjce został wyrwany i skradziony, a wtyczka która do niego prowadziła jest obcięta. Autko kręci, pompa paliwa w zbiorniku oczywiście nie chodzi (po zmostkowaniu na przekaźniku pompie paliwo), w czasie próby odpalania jest ciśnienie w magistrali (na zmostkowanym przekaźniku pompy paliwa). Mam do dyspozycji KTSa 500, ale nie idzie się połączyć z sterowaniem silnika ( wina immobilajzera ). Auto odpaliło na PLAKu i w czasie gdy chodziło wszystkie kontrolki pogasły prócz tej z wizerunkiem samochodu i kluczyka. Obcięta wiązka od immo ma następujące kolory przewodów: czarny, czerwony, brązowy , brązowy z białym, brązowy z fioletowym, i jeszcze jeden brązowy z jakimś ( nie pamiętam z jakim kolorem ) - w sumie 6 przewodów.

Pytanko: jaka jest możliwość odpalenia autka, czy jest sposób aby ominąć immobilajzer. Co dalej z tym zrobić......... Proszę o pomoc.

Z góry dzięki wszystkim za pomoc!!!
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 31  
    Tego autka nie puscisz bez immo.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 11  
    Czy wystarczy założyć nowy immo, stacyjkę i kluczyk, ewnetulanie jakieś zgranie nowego immo ze sterownikiem, czy sterownik też nowy musi być??

Czy immobilajzer to tylko to cos przy stacyjce, czy też to jest tylko czytnik a główne urządzonko jest gdzie indziej ??
  • Poziom 18  
    Imobilizer to to coś przy stacyjce. Jeżeli wykasujesz sterownik silnika i nie wiem czy nie przypadkiem zegary to z nowym kluczykiem i nowym immibilizerem powinno się dać go zapalić.
  • Poziom 10  
    A czy kontrolka "check engine" swieci(badz mruga):?::?: czy moze jest juz rozwiazanie problemu??
  • Poziom 27  
    Do zgrania nowego transpondera/kluczyka potrzebujesz TECHa z przystawką CANdi. Może też z nim uda się odpalić awaryjnie
  • Poziom 17  
    nie potrzeba candi
    mialem taki przypadek ze po odlaczeniu aku imo poszlo w piz...
    trzeba bylo dokodowac klucze od nowa i zrobic sps