Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra B - oznaczenia sterownika poduszek powietrznych

08 Lip 2007 14:23 2106 4
  • Poziom 20  
    Witam, szwagier ma problem z vectrą. Kupił z wystrzelona poduchą kierowcy, Dokupił teraz poduszkę i napinacz, ale okazało się że sterownik od poduszek jest zamontowany inny (tylko na prawą poduszkę). Mam pytanie wie ktoś może jakie oznaczenia powinien mieć sterownik do vectry z 98 roku z 2 poduszkami i 2 napinaczami pasów? Wtyczka jest na 14 pinów a 12 jest używanych, piny są w jednym rzędzie. Jeśli ktoś ma taki model to proszę o pomoc, oznaczenie jest 2 cyfrowe z przodu (po wyciągnięciu popielniczki tylnej widać sterownik/sensor). Na allegro jest tego od groma ale oznaczenia DJ, AC, BQ i inne i nie mam pojęcia jaki ma być, zakładał już kilka i waliło błędy. W EPC też nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    Witam! Ja mam vectre B z 95 roku z dwoma poduchami i dwoma napinaczami i oznaczenie jest AC.
    Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Niema sterownika tylko na prawą poduszkę!?!
  • Poziom 28  
    Vectra z 98 roku powinna obsługiwać domyślnie oba napinacze i obie poduchy (kwestia aktywacji drugiej w viki ls). Najlepiej byłoby podjechać na szrot i poszukać podobnej viki z niebitym przodem i kontynentalną konstrukcją ;)