Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner Kenwood KRF-V5020 procesor sterujący

08 Lip 2007 18:07 3159 5
  • Poziom 9  
    Witam
    Wpadł mi w ręce Kenwood który się nie włancza stwierdziłem uszkodzenie procesora sterującego CXP82852-136Q zamówiłem go i w tym tygodniu mam odbiór. Ale z racji że nigdy nie wymieniałem procesora w żadnym sprzęcie chciałbym się użytkowników elektrody zapytać czy czasem nie wydałem kasy na darmo, obawiam się czy po wlutowaniu sprzęt mi się włączy, boję się że dostanę czysty niezaprogramowany układ. Proszę użytkowników znających się na żeczy o rozwianie moich wątpliwości czy kasa w śmieci, czy do kieszeni.
  • Poziom 9  
    No cuż zaraz będe lutował i się okaże czy czysty czy ok. Napięcie + 5V ok dochodzi procek się grzeje brak przebiegu na generatoże kwarcowym po dołączeniu zawnętrznego taktowania też sprzęt się nie odezwał martwy.
  • Poziom 36  
    Oznaczenie po myślniku 136 to numer programu .Nie ma czystych tak specjalizowanych procesorów .
  • Poziom 9  
    No i wlutowałem go i wielki zonk wcześniej zero reakcji a teraz włancza się jak tylko dostanie napięcie zasilania lecz niestety niereaguje na zadne przyciśnięcie klawisza swieci się prawie połowa wyświetlacza i dioda standby oraz załancza wszystkie przekazniki i niewiem o co chodzi zachowuje sie jak by był czysty i wszystkie porty ustawia w stan wysoki