Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 20HF5474/10 chassis LC4.1HE AB - hotelowy

neonn 08 Lip 2007 18:27 6141 3
  • #1 08 Lip 2007 18:27
    neonn
    Poziom 12  

Hej! mam problem z telewizorem LCD PHILIPS 20HF5474 /10. Jest to wersja hotelowa, do menu wchodzi sie z pilota przez 319753 i mute. Otoz wszedlem w menu w zakladke communication i zaznaczylem opcje hm-link. W tym momencie TV przestal reagowac na pilota. Jak naciskam jakies przyciski na pilocie, to tylko dioda miga na tv i nic sie nie dzieje. Przyciskami na TV da sie przelaczac tylko programy, ale do menu juz nie wejde, bo musze wcisnac przyciski na pilocie, ktory nie dziala... Pomocy!

W instrukcji jest napisane, ze:

"Communication: The Communication options SP-SPI, SP-IC2, HM-Link and Multi RC. SP-SPI, SP-I2C and HM-Link are for enabling interactive applications. Multi-RC(available only on TV with Iboard sw version IC4XA1_1.6 onwards) is a feature to program the TV and RC for a one to one matching in a multi TV environment. Multi-RC allows up to four unique groups of TV-RC matching. For normal stand-alone applications select “OFF” option under the Communication sub menu."

"HM-Link is mainly used in conjunction with Data 1 (RJ12) connectivity to an external STB."

jesli dobrze odczytalem to chassis to: LC4.1HE AB

W trybie SDM nie ma takiej opcji, ktora umozliwilaby mi wylaczenie tego :/ Czy jest jakis sposob, zeby z SDM przejsc do normalnego MENU telewizora, takiego jak po wpisaniu kodu?

• #2 08 Lip 2007 18:41
    euro2L
    Poziom 41  

Wejdz w SDM a wejście to 062596 i wcisnąć MENU
    I jest tam wyłaczenie .

Dodano po 10 [minuty]:

LC4.1HEAB tak to takie schasis

• #3 08 Lip 2007 18:44
    neonn
    Poziom 12  

Do SDM moge wejsc tylko przez zwarcie zlacz na plycie.

W SDM mam zupelnie inne menu niz to, wybierane przez kod 319753 i nie ma tam wylaczenia opcji HM-Link.

W SDM mam tylko: Picture, Sound, Features i Install. W zadnym nie ma nic o HM-Link.

Problem dalej nie rozwiazany.

Moze jest jakis sposob na calkowite wykasowanie zawartosci MENU i przywrocenie do stanu fabrycznego?

• #4 21 Mar 2009 23:03
    tomcio
    Poziom 26  

Czy udało się koledze rozwiązać problem?
    U mnie nie działa nic. Z tego oryginalnego hotelowego pilota nawet wyłączyć nie mogę. Tv otwarty ale zworek do zwarcia SDM nie widzę. Znalazłem serwsówkę ale nie zgadza się mi płyta. Z jakiego pilota można by było wejść w serwis i coś z nim zrobić?
    Instrukcja obsługi jest i wejście w strojenie poprzez pilot RG4172BK Link

..........................................................................................................
    Sprawę rozwiązałem z pilota programowanego GBS-a, zaprogramowałem go na pilota serwisowego i zadziałało.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME