Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przerywa instalacje Systemu Win98 w laptopie

AWJR1951 08 Jul 2007 20:20 1132 5
    AWJR1951
    Level 20  
    Witam.Moze mi ktos podpowie co mozna zaradzic na przerwe w trakcie instalowania systemu Windows98 w laptopie Panasonic cf-47.W czasie kopiowania plikow dokladnie w 19% zawsze pojawia sie komunikat:Proces zostal przerwany w trakcie kopiowania plikow Windows z pliku instalacyjnego (CAB).
    Interesant
    Level 34  
    Witam, sprawdź temperaturę procesora oraz sprawdź pamięci Memtest'em.
    Murdoc84
    Level 14  
    Sprawdz inna plyte instalacyjna :) Laptopy maja to do siebie ze czesto nawet najmniejsza rysa to za wiele dla ich napedow CD, a raczej plyta z w98 ma juz troszeczzke czasu i od rys i kurzu sie nie uchowala, jezeli wlozysz inna plyte i zainstaluje sie calkowicie, albo wywli przed 19 albo po 19% to oznacza tylko to ze naped ma problemy z czytaniem :)
    AWJR1951
    Level 20  
    Sorry za pozna odpowiedz ale mialem brak IE.Pozyczylem przejsciowke do HDD i podpialem dysk do komputera stacjonarnego , jest ten sam komunikat.A co do plyty z Win98 to robilem wczesnien probe i to samo,ale o tym nie pisalem . Mam 2 dyski zakupione na allegro(niby lezaki magazynowe) i obydwa zachowuja sie tak samo, jest jedynie roznica w procentach na ktorych instalacja zatrzymuje sie .
    Tamtaradei
    Level 1  
    Rozumiem że masz dostęp do hdd.
    Zrób tak:podziel go na 2 partycje na jednej nagraj instalkę w98.
    Po odpaleniu kompa rozpocznij instalacje z hdd.
    Wykluczysz uszkodzenie napędów cd , kontrolera cd "taśm" itp
    Niestety według mnie to jest właśnie uszkodzenie kontrolera, kiedyś sie spotkałem z podobnymi objawami na stacjonarnym kompie skończyło sie na wizycie w porządnym serwisie komputerowym naprawiającym elektronikę.
    AWJR1951
    Level 20  
    Witam,Sorry ze tak dlugo sie nie zglaszalem ale zminialem operatora IE.Co do problemow z instalacja systemu 98 to jednak byl uszkodzony kontroler cd.
    Wielkie dzieki za zainteresowanie tematem.
    Pozdrowienia dla wszystkich.