Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Oddam mini wieżę Philips

ELKACZURO 09 Jul 2007 15:13 1988 3
    ELKACZURO
    Level 11  
    Cześć. Oddam w dobre ręce mini wieżę Philip FW17/21M. Najchętniej osobie, która stawia pierwsze kroki w majsterkowaniu. Wieża ma spaloną żarówkę podświetlenia LCD. Czytnik CD nie czyta nagrywanych płyt, a od pewnego czasu miał tez problem z oryginałami. W mojej opinii na 99% procent jest to konsekwencja zalegającej warstwy brudu. Po porządnym czyszczeniu nawet kopiowane audio powinno zagrać. Jest problem z kieszenią kasetową. Kaseta nie chce się przewijać w jedną stronę, po obróceniu głowicy również zwalnia. Upewniałem się przed chwilą czy objawy są takie same jak przed rokiem (od tamtego czasu sprzętu nie używałem) i przy okazji zblokowałem coś w mechanizmie zapadkowym....kieszeń nie chciała się otworzyć. Bo zdjęciu obudowy wyjąłem kasetę, ale wciąż coś jest nie tak z blokadą otwierania. Nie wiem dokładnie w czym tkwi problem, ale wygląda na to, że usterka jest z gatunku mechanicznych. Głośniki raczej ok, ale jeden chyba nieco "pyrczy" przy głośniejszym odsłuchu. Do tego pilot i antena am. Odbiór tylko osobisty i tylko u mnie na Ursynowie. Jeśli nikt nie jest chętny to w najbliższą sobotę wieża frunie na przemiał. Wizualnie wieży nic nie brakuje, zawsze była pielęgnowana pronto i bawełnianą szmatką.
    ELKACZURO
    Level 11  
    Sprawdź swoją skrzynkę:)
    ELKACZURO
    Level 11  
    OK, niestety zainteresowana tematem osoba się ostatecznie nie zjawi po odbiór tego cacka, więc sprawę otwieram jeszcze raz. Moja propozycja jest aktualna do jutra do południa, później biegam z tym urządzeniem na śmietnik, bo sam już używam czegoś innego i nie chce zajmować się naprawą. Pozdrawiam.