Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

akcesoria firmy blue star

wojtek krasucki 09 Jul 2007 15:45 8520 19
    wojtek krasucki
    Level 16  
    witajcie. hurtownia, która sprzedawała akcesoria tej firmy upadła i mam problem gdzie wysyłać reklamacje.towar jest nienajwyższej jakości (baterie,ładowarki itd.) i nazbierał się już mały koszyk uszkodzonego sprżętu. czy macie jakieś miejsce gdzie można byłoby to gradobicie wysłać na gwarancji?
    rraaddoo
    Level 16  
    widze kolego ze kupowales w gmb (hehehe) możesz ten towar spisac na straty gdyż importer nigdy nie przyjmie czegoś co nie bylo u niego bezposrednio kupowane

pozdr
  • Helpful post
    arczi114
    Level 28  
    jeżeli rzeczywiscie masz akcesoria tej firmy to odezwij sie na priv, podam ci niezbedne dane, firma ma sie naprawde dobrze, i na pewno nie splajtowała, chyba ,ze hurtownia w której sie zaopatrywałes...
    wojtek krasucki
    Level 16  
    radoo nie masz racji, spokojnie można to wymienić tylko trzeba wysyłać do krakowa. kupiłem u nich przy okazji 2 baterie do nietypowych modeli i wróciły od klientów po miesiącu.co badziew to badziew ale wymiana reklamacyjnych jak najbardziej
    Malutkii
    Level 11  
    Produkty tej firmy są naprawdę dobrej jakości sprzedaje je od 3 lat i miałem może 5-10 zwrotów ale to były uszkodzenia fabryczne ;]
    wojtek krasucki
    Level 16  
    malutkii niewiem może to inny blue star. wiesz naprawde takie gnioty już sie rzadko spotyka, jest jeszcze skyline czy jakoś tak. kupiłem baterie sagem x6-2 wczoraj przyszła paczka z reklamacji po miesiącu i okazało sie że odesłali x6.i tak cały czas z baranami
    m0bile
    Level 12  
    blue star to nic, sinoskay daje czadu nowka bateria do 3510 na full naldowana rozladowuje sie przy polaczeniu, a ladowark wybuchaja w rekach 2 razy wybilo korki prdukty TF1 jeszcze jakos dzialaja
    Artech
    VIP Meritorious for electroda.pl
    jednym słowem tani chłam...nic specjalnego dawno tym nie handluje..:D
    specgsm
    Level 13  
    Ehh chyba nie ma takiej firmy na naszym rynku która by miała cos do zaoferowania z dobrego materiału ale na to jest wytłumaczenie jesli sprzedajesz ładowarki po 12zł a baterie po 25 to cena jest adekwatna do jakosci produkt jakby hurtownia miała do zaoferowania ładowarki po 10 15zł to juz bys sie zastanawiał czy kupic bo klient bedzie płakał ze drogo koło sie zamyka wazne zeby miec dobre zaplecze gwarancyje (wymiany itp)
    pozdrawiam
    fokus73
    Level 27  
    Z tego co wiem to MolMedia sie skończyła ale oni nie sprzedawali Blue Stara wiec jaka inna firma ??
    wojtek krasucki
    Level 16  
    partner telekom z krakowa.design akcesoriów w tej chwili jest bardzo ładny ale jakość tak jak wcześniej do d... . zaopatrujemy się w kilku miejscach w każdej hurtowni można coś dobrego znaleść za niewielkie pieniądze.napewno nie blustar i napewno nie ładowarki tf1
    markom1
    Level 12  
    Ja sie zaopatruje w w/w hurtowni i nie mam problemow an z towarem ani z wymiana...Handluje akcesoriami bluestar i na 10bateri 1 wraca a to i tak jest niezly wynik.Kupowalem acesoria od firmy CAMO i niestety z tymi akcesoriami ni bylo juz tak swietnie.Najbardziej zastanawia mnie fakt ze baterie forewera czeciej padaja niz te bluestar a juz nie wspomne o bateriach do 3210 ktore kupile na allegro.Forever 1200mAh NiMH i 6-7h trzymaja.Kupilem 4 i kazda tak samo (nie wina telefonu)...Niby FOREVER najlepszy a jednak nie do konca ;/
    Holding-gsm
    Level 1  
    Blue Star to konkretna marka, kiedyś mieli trochę gniotów ale teraz to forever niech się schowa. Wystarczy spojrzeć na ładowarki.
    Blue Star to jedyna dobra alternatywa dla produktów telforsa na rynku, design, szeroka oferta etc.
    Hurtownią jest Partner Telekom z Krakowa, inna jakość obsługi, goście dzwonią, pytają, kultura, nie ma problemów z reklamacjami,
    ceny jak za tę jakość - rewelacja.

Pewnie że bardziej się opłaca opchnąć po dwudziestaku baterie fuufa czy besta na wyspie ale to ma krótkie nogi, ostatnio jak przychodzi klient to dla niego jest ważne coby mu bateria trzymała chociaż ze 3 dni a nie padła na drugi dzień

pozdrawiam,
    markom1
    Level 12  
    Dokladnie jak kolega mowi...Co do obslugi nie mozna miec zastrzezen bo na prawde chlopakom zalezy na klientach.Zawsze idfa na reke i na prawde sa slowni.Dostawa o 10tej to jest o 9.50 i za to szacun.
    wojtek krasucki
    Level 16  
    Holding-gsm naprawde trudno mi w to uwierzyć. przy okazji baterii reklamacyjnych ( w sumie 3 wysyłki) brałem u nich jakieś akcesoria oryginalne.za każdym razem coś pomieszali.jeśli chcesz dam Ci rozmowe z gg z p.Grzegorzem.W marcu roku pańskiego 2003 zrobiłem u nich zamówienie na 20 paneli do 3310 (stare,dobre czasy,he) niestety przyszły do innego modelu.
    TAS
    Level 23  
    tTF1 - nowe ładowarki te zólto zielone opakowania - bardzo przyzwoite, do blue stara podchodzilem kilkukrotnie - tragedia, chyba ciężko znaleźć gorsze produkty
    dyziek@
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Ja nie narzekam, biorę z partnera i jeszcze nic nie wróciło - odpukać ;-) Baterie trzymaja, z ładowarek też każdy jestr zadowolony. Jedynie ostatnio do k750i jakieś słabe wyszły - łamaly się wtyczki.
    TAS
    Level 23  
    Sprzedaję ostatnio ładowarki Global Technology, pomoarańczowo czarne opakowanie, dobrze wykonane, działają.
    wojtek krasucki
    Level 16  
    zgadza sie global tech. jest ok.
    benq75
    Level 11  
    dziady ten partner telekom cały czas kłopoty jak nie brakuje towaru w paczce a na fakturze jest , to znowu towar inny przysyłają niż zamawiam ładowarki do v3 to jeden dzień ładują i dużo towaru niskiej jakości nienadający się do użycia typu lcd wyświetlacze jasne że aż wstyd coś takiego klijentowi oferować taśmy n95 to apratu połączeń video nie działają lub niema go w koszyczku wcale itp itp