Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
SterControlSterControl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukuję programu /interface. Tutaj pytaj o to.

fachman 11 Mar 2005 19:40 589536 536
    p_szubert
    Level 11  
    Potrzebuje pilnie oprogramowania, schematów i kabli do diagnostyki Mitsubishi Carismy 1,6 16v 97r.
  • SterControlSterControl
    opel_vectra
    Level 11  
    Szuka schematów interfejsów i programów do instalacji Zavoli i Romano Lambda System2
    kos.piotrek
    Level 11  
    Witam wszystkich ......
    Poszukuję jakiegoś sposobu żeby zdiagnozować xsarę. Jakieś oprogramowanie i sofcik z przewodem albo innyu sposób zwierania pinów tak żeby mrygały lampki na kokpicie, wiem że jest to możliweale nie wiem jak to zrobić. Pomóżcie Dzięki.....
    and64
    Level 12  
    Ani to kabelki , ani oprogramowanie , tylko opis jak przeprowadzić samodiagnozę .
  • SterControlSterControl
    pawlak42
    Level 11  
    witam
    mam citroena xantie 2.0 rok 1993. chciałbym go potpiąć pod laptopa ale nie mam pojęcia od czego zacząć...
    gdzie mogę znaleść schemat kabla?
    gdzie mogę znaleść program?
    od czego w ogóle mam zacząć...
    nie mam o tym pojęcia, więc bardzo ale bardzo prosze o jakieś wskazówki...
    mój email: pawlak42(malpa)wp.pl
    z góry dziękuje:-)
    User removed account
    User removed account  
    performans
    Level 11  
    Poszukuję interface i soft do diagnostyki Renault Megane 1,6 96r. Złącze diagnostyczne zdaje sie miesci sie w skrzynce bezpieczników pod kierownica.
    Redmax
    Level 11  
    Witam. Poszukuje interfacu i softu do Alfy Romeo 1.7 boxer rocznik 93??
    z góry dzięx...
    mazda323c
    Level 19  
    potrzebuje jaki iterfejs na mercedesy i bmw chodzi mi glownie o modele starsze ponizej2000 roku np bmw320 93/94 rok , mercedes 220C epic pompa wtryskowa 94rok czy ktos ma co na ten temat
    tomasj41
    Level 14  
    z tym bedziesz miał kłopot
    najlepiej jest forda wymigac diodą led lub miernikiem voltomierzem analogowym (na wskazówkę) powodzenia
    mazda323c
    Level 19  
    poszukuje cos do zdiagnozowania bmw i mercedes nie mosza diagnozowac mlodych samochodow
    joho
    Level 18  
    do forda najlepsza jest dioda led!!!kody blyskowe!znajdz wtyczke trojkatna niedaleko modulu DIS na lewym blotniku patrzac na wtyk(ustaw go sobie stozkiem do gory tak ze dwa piny na dole jeden miedzy nimi wyzej-wtyk jest trojkatny ten na gorze poprzez led do plusa,te na dole mostkujesz po przekreceniu stacyjki i odczytujesz kody blyskowe!!!!!!!!
    gumiś_rzesz
    Level 25  
    Witam
    Mam pytanie czy ktoś z szanownych kolegów ma może schemat VAG-a KKL. Chodzi mi o ten z dwoma liniami k automatycznie przełanczanymi na l.
    Dziękuje i pozdrawiam
    special18
    Level 2  
    Witam czy ktos podlaczal sie do passata 2.0 16v z 91r. i czy dalo jakies efekty?? Bo ja mam problem z abs.
    wicio2
    Level 15  
    za 59 zł profesjonalnego sprzetu nie kupisz ale cos tym moze zrobisz tylko nie popsuj sobie autka pozdro :D
    borbet
    Level 13  
    Szukam schematu interfejsu OBD2 do VW.

Pozdrawiam
    gumiś_rzesz
    Level 25  
    Panowie
    Trzeba mi na gwałt kabel (schemat) i program do poldka z silnikiem CE tem jest Motronic ME 1.7.

P.S. Wznawiam prośbe o schemat vag-a KKL]
    POZDRAWIAM I DZIĘKI
    gumis_rzesz(malpa)vp.pl
    luk1980
    Level 22  
    Witam

Potrzebuje schemat interfejsu KK+L do VAG-a do diagnozy Vw

luk198031(malpa)o2.pl

Pozdrawiam
    wicio2
    Level 15  
    ja terz jestem hętny na fejsik z liniami KKL wicioo(malpa)vp.pl z góry dziekuje i pozdrawiam
    gumiś_rzesz
    Level 25  
    Panowie
    Ja znalazłem schemat Tacho PRO a z tego co wiem to jest to schemat KK+L więc jeśli ktoś zaryzykuje i zrobi to to może się podzielić czy działa.

Poskładałem i jakoś kiepsko wychodzi
    kosarally
    Level 10  
    Gdzie vwtool? Proszę o pomoc kosarally(malpa)interia.pl
    User removed account
    User removed account  
    gumiś_rzesz
    Level 25  
    Jeśli chodzi o Corse to masz dwa warianty albo kawałek druta (jeśli ma samo diagnoze) lub euroscan.
    A jeśli chodzi o euroscana to poszukuje wsadów do wersji angielsko polskiej oraz sprawdzonych schematóww do tej samej wersji.

P.S. mój kumpel ma tego euroscana tylko on go kupił ostatnio i prawdopodobnie wszystko będzie na SMD jak z tego coś wyciągnąc ja posiadam tylko COMBO3
    rito
    Level 14  
    poszukuje kabelka i softu do pc dla samochodu opel omega 1989r. 2.0