Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję programu /interface. Tutaj pytaj o to.

fachman 14 Lis 2005 18:57 581508 536
  • #271 14 Lis 2005 18:57
    __Robert__
    Poziom 11  

Spajker ja potrzebuje program do Nicolaus 2004, czy możesz udostępnić ten program, ale na windowsa?

• Computer Controls
  • #272 14 Lis 2005 23:05
    spajker
    Poziom 10  

__Robert__ napisał:
    Spajker ja potrzebuje program do Nicolaus 2004, czy możesz udostępnić ten program, ale na windowsa?

Witaj prosze tu masz Nicolaus 2004 na Windowsa musisz oba sciagnac i do jednego rozpakowac mam tez w dosie jak ktos chce pozdrawiam

• Computer Controls
  • #273 15 Lis 2005 00:03
    spajker
    Poziom 10  

zibi70 napisał:
    Czy ma ktos do mistrala bez dyskietki klucza?

Ja mam mistrala ale niewiem czy o ten program ci chodzi nie jestem pewien czy w tym programie potrzebny klucz?? raczej nie trzeba klucza pozdrawiam

Załączniki:
  • #274 15 Lis 2005 19:04
    biada111
    Poziom 12  

szukam programu do korekty licznika ford focus 99rok

• #275 16 Lis 2005 17:15
    lokii
    Poziom 12  

Potzrebuję schemat kabelka do komputera instalacji gazowej DTBASIC PLUS wraz z rozpiską wyprowadzeń wtyczki.

Wszelkie materiały mozna słać na lokii(małpa)poczta.onet.pl

pozdr

• #277 17 Lis 2005 05:07
    Damiani
    Poziom 11  

Chcących zdobyć troszkę wiedzy na temat teorii jak również praktyki w instalacjach LPG zapraszam do lektury książki :)
    Książka znajduje się tutaj ------> KLIKNIJ!!!
    Miłego czytania :twisted:

• #278 17 Lis 2005 20:59
    23brutal
    Poziom 1  

Witam. Poszukuje softu do sterowanie wtryskiem gazu firmy ROMANO RIS. Moze ktos cos takiego posiada?

• #279 18 Lis 2005 13:06
    gawar7
    Poziom 10  

Poszukuję interfejsu i programu do sterownika LOV-U2 w instalacji Lovato. Samochód strasznie dużo pije gazu i nie pali się czerwona dioda w sterowniku może ktoś coś poradzi. Pozdrawiam

• #280 21 Lis 2005 13:55
    glorian
    Poziom 10  

A jak zabrać się do forda mondeo 94 1,8 16V?Po odpięciu klem skoczyło mi zużycie gazu.i to znacznie.Samoregulacja silnika nic tu nie dała.Wiem że trzeba to zrobić komputerem.Czy ktoś dysponuje schematem kabelka i softem do tego autka?Jeśli tak to poproszę o jakaś podpowiedź co z tym zrobić.....Wyczytałem coś o kodach błyskowych,ale nikt nie rozwinał tego temat...

• #281 22 Lis 2005 08:06
    leinadzs
    Poziom 27  

glorian napisał:
    A jak zabrać się do forda mondeo 94 1,8 16V?Po odpięciu klem skoczyło mi zużycie gazu.i to znacznie.Samoregulacja silnika nic tu nie dała.Wiem że trzeba to zrobić komputerem.Czy ktoś dysponuje schematem kabelka i softem do tego autka?Jeśli tak to poproszę o jakaś podpowiedź co z tym zrobić.....Wyczytałem coś o kodach błyskowych,ale nikt nie rozwinał tego temat...

Jeszcze żebyś napisał jaki masz gaz?

• #282 22 Lis 2005 16:52
    krbl
    Poziom 17  

glorian napisał:

Proszę jeszcze się zdecydować czy chce Pan diagnozować silnik(kody migowe ) czy instalację gazową

• #283 23 Lis 2005 21:06
    lepper_rulez
    Poziom 2  

Jak juz przy Mondeo jestesmy....

Witam szanowna spolecznosc tak w ogole.
    Moj poierwszy post na tym forum. Poprosze najuprzejmiej jak mozna o wyjasnienie mi czegos (duzo sprzecznych informacji znajduje i juz sie gubie):

1. Czego z amatorskich kabelkow/sposobikow moge uzyc do Mondka 1.8 glx benzyna zetec '97 UK version. Jaki sofcik by to moze chycił?
    2. Jakie profesjonalne urzadzenia mogly byy to ruszyc? (no moze pol-profesjonalne, do 1000zl)?
    3. Czy jest taki uniwersalny program z zestawem kabli do wiekszosci marek samochodow? Taki do malego warsztaciku? Tak do 2000zl.
    4. Gdzie (oprocz genialnej (ale wazelina)elektrody oczywiscie) szukac o tym informacji?

GG 5644952
    radzio.iwonka(malpa)googlemail.com

Radek
    Z gory dzieki

:D

• #288 25 Lis 2005 15:41
    atlantis2
    Poziom 17  

Witam:!: Jak w temacie - potrzebny wsad do eeproma, bo po zmianie przebiegu gnida wyswietla w MP/H zamisat KM/H... Od czego jest uzaleznione wyswietlanie w milach lub kilometrach...?? Prosze o odpowiedz!

• #289 26 Lis 2005 14:04
    lepper_rulez
    Poziom 2  

Moj poierwszy post na tym forum. Poprosze najuprzejmiej jak mozna o wyjasnienie mi czegos (duzo sprzecznych informacji znajduje i juz sie gubie):

1. Czego z amatorskich kabelkow/sposobikow moge uzyc do Mondka 1.8 glx benzyna zetec '97 UK version. Jaki sofcik by to moze chycił?
    2. Jakie profesjonalne urzadzenia mogly byy to ruszyc? (no moze pol-profesjonalne, do 1000zl)?
    3. Czy jest taki uniwersalny program z zestawem kabli do wiekszosci marek samochodow? Taki do malego warsztaciku? Tak do 2000zl.
    4. Gdzie (oprocz genialnej (ale wazelina)elektrody oczywiscie) szukac o tym informacji?

GG 5644952
    radzio.iwonka(malpa)googlemail.com

Radek
    Z gory dzieki

• #290 26 Lis 2005 14:58
    biada111
    Poziom 12  

mam forda transita 94rok 2,5td i pali mi sie check gdzie on ma obd i jakim programem go podejsc i czy chodzi na max323 dzieki za odpowiedz

• #291 26 Lis 2005 23:51
    vagg
    Poziom 10  

Kto mógłby udostępnić soft do sterownika LPG Elpigas Leonardo w wersji 2.2.7 lub wcześniejsza ale z crackiem do podlaczania sie do nowszych centralek? Z góry dziękuję

• #292 27 Lis 2005 00:42
    wind7
    Poziom 11  

Szukam schematu interface-u i oprogramowania do VW Polo 1.0 (1990r.)

bo mam problem z komputerkiem bosch

Z góry dziękuje
    wind7(malpa)wp.pl

• #293 27 Lis 2005 01:25
    Broniu
    Poziom 1  

instal napisał:
    Witam,
    Poszukuje schematu interfejsu do Seat'a Cordoby 1.4 1996 r.

instalat(małpa)poczta.onet.pl

Cordoba bez problemu idzie Vagiem wszystkie systemy

• #296 28 Lis 2005 22:23
    Michał Walczak
    Poziom 18  

lepper_rulez napisał:

GG 5644952
    radzio.iwonka(małpa)googlemail.com

radeon
    Z gory dzieki

Ten mondeo jak mi sie wydaje ma juz sterownik EEC V wiec raczej za pomoca kabelkow go nie sprawdzisz. Kody migowe nie sa do tego rocznika forda! 3 pinowe zlacze a zatem i sterownik EEC IV byly stosowane do 95 roku (w 95 byla jeszcze przejsciowka ze starym komputerem i zlaczem 16 pin) Od 96 roku ford stosował juz na pewno zlacza 16 pin obd2 i komputer EEc V. oznacza to ni mniej ni wiecej ze wszystkie fordy od 96 roku wymagaja do sprawdzenia systemu wtrysku interfejsu i komputera badz czytnika obd2. są takie interfejsy na necie. Do forda ladnie chodzi ELMSCAN. Scalaki sa niestety ciezko dostepne (kupowalem w polsce za 120PLN) ale na wlasny uzytek sie nadaja i nawet nie jest to az takie drogie (soft jest za free).

• #297 29 Lis 2005 15:04
    rkris
    Poziom 17  

Witam
    Szukam/Kupie.Prosze o porade w sprawie inerfejsu/programatora oraz softu do adaptacji kluczykow w najbardziej popularnych markach na naszym rynku.
    Potrzebuje rowniez porady na temat jaki bedzie najlepszy sprzet do diagnostyki samochodowej oprocz euroscana(taki juz posiadam) chodzi mi o sprzet wartosci juz okolo 10/15 tys zl.A moze ktos ma namiary na urzywany taki sprzet?Co sadzicie o AUTO COM ADP187 Prosze o wszystkie wskazowki,najlepiej na maila rkris(malpa)vp.pl

• #298 02 Gru 2005 10:57
    funlop
    Poziom 2  

poszukuje wtyczek i softu do C&CI.S. do Forda windstara

• #299 02 Gru 2005 19:41
    Mushashi
    Poziom 11  

artcrow napisał:
    Pogrzebalem troszke w dokumentacji...i juz wiem ,ze TPS -oznaczona jest przepustnica...czyli juz wiadomo dlaczego zwieksza sie jej wartosc w programie gdy przyciskam gaz:-)
    Zas STS - to jak domyslalem sie status pracy silnika...idle -oznacza bieg jalowy . Nor(normal)- normalna praca....
    Nadal nie wiem co to jest LOAD...moze ktos z forumowiczow wie?
    Pozdrawiam

a Load do obciżenie:)

Dodano po 46 [sekundy]:

artcrow napisał:
    Pogrzebalem troszke w dokumentacji...i juz wiem ,ze TPS -oznaczona jest przepustnica...czyli juz wiadomo dlaczego zwieksza sie jej wartosc w programie gdy przyciskam gaz:-)
    Zas STS - to jak domyslalem sie status pracy silnika...idle -oznacza bieg jalowy . Nor(normal)- normalna praca....
    Nadal nie wiem co to jest LOAD...moze ktos z forumowiczow wie?
    Pozdrawiam

a Load do obciążenie:)

• #300 15 Gru 2005 13:12
    Sady
    VIP Zasłużony dla elektroda

rkris napisał:
    Potrzebuje rowniez porady na temat jaki bedzie najlepszy sprzet do diagnostyki samochodowej oprocz euroscana(taki juz posiadam) chodzi mi o sprzet wartosci juz okolo 10/15 tys zl.A moze ktos ma namiary na urzywany taki sprzet?

Na ten temat jest bardzo wiele info choćby i tu na forum.

http://www.tomcar.pl/diagnoskopy/index.html - coś z testerów.

Da się kupić używane testery, choćby KTS'y