Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 100hz - jakie to chasis?

Henio 10 Lip 2007 09:24 756 1
  • #1 10 Lip 2007 09:24
    Henio
    Poziom 17  

Witam , mam problem z identyfikacją tv, jakiś kretyn pozdzierał nalepkę fabryczną z tyłu obudowy.Problem jest taki że po wymianie trafa na orginał nie ma głosu tylko lekki szum w głośnikach.Przez euro to samo , myślę że może jakieś ustawienia w pamięci się poprzestawiały i spróbuje wgrać z elki nowy soft, ale nie znam chasis.Tv to philips 100hz starszej konstrukcji procesor to sda 30c164-2,txt sda5273.24c16.Płytki są wpinane do poszczególnych gniazd oddzielnie.Sterowanie i modół100hz jest zrobiony w smd.

0 1
  • #2 10 Lip 2007 09:40
    jedrus25
    Poziom 23  

Witam. Trochę za mało scalaków. A czy na pewno to jest PHILIPS? Czasami zdarzało Mi się, że sprzęt przywieziony zza zachodniej granicy miał szumny napis z przodu "PHILIPS" a w gruncie rzeczy był to Vestel, Beko, albo Schneider (oczywiście fabryczna karteczka z tyłu zdarta). Tu pasuje Mi to na 11AK18, ale tak jak mówię - za mało scalaków. Poza tym sprawdź dokładnie płytę, powinien być napisany model chassis. Ponadto Philipsy (prawdziwe) prócz kartki z tyłu telewizora mają model napisany na kateczce na kineskopie. Pozdrawiam.

0