Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KU800 pod¶wietlanie klawiatury

10 Lip 2007 14:24 1678 11
  • Poziom 11  
    Witam
    Dostałem KU800 do simlocka. Zrobiłem flash furiousem pathowanym plikiem KU800_PL_FIN.sex . Wszystko poszło bez problem jednak na drugi dzień klient wrócił i twierdzi że wcze¶niej było pod¶wietlanie dolnej klawiatury a teraz nie ma. Wgrałem chyba 5 flashy z supportu i bez zmian, cały czas nie pod¶wietla. Szczerze mówi±c nie wiem jak było na pocz±tku bo nie sprawdziłem. Czy miał kto¶ podobny przypadek? Telefon był z Play'a.
    Pozdr.
  • Poziom 11  
    Z tego co czytałem na forach! ludzie oddawali na gwarancji do serwisu i pisz± ze zmiana softa w serwisie pomogła!

I ten bubel dotyczy wła¶nie PLAY'a, oni maj± te felerne telefoniki!

I to raczej nie jest Twoja wina! Nawet po kliku godzinach użytkowania zadawali sobie pytania czy ¶wieci czy nie! A po drugie to trzeba wej¶ć w ciemne pomieszczenie bo ona ¶wieci tak na matowo czyli słabiej!

Tylko teraz ten klient nie odda na gwarancję bo już jej nie ma xD
  • Poziom 11  
    No wła¶nie co¶ z tymi KU800 jest chyba nie tak bo trafiły mi sie dwie nówki i jedna miała podswietlanie a druga nie. A z gwarancj± to kicha bo nawet imeia nie można odzyskac :) Pozostaje jedynie przestroga żeby informować klienta przed simlockiem jakie mog± być konsekwencje.
    Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    owiec77 napisał:
    No wła¶nie co¶ z tymi KU800 jest chyba nie tak bo trafiły mi sie dwie nówki i jedna miała podswietlanie a druga nie. A z gwarancj± to kicha bo nawet imeia nie można odzyskac :) Pozostaje jedynie przestroga żeby informować klienta przed simlockiem jakie mog± być konsekwencje.
    Pozdrawiam

mialem to samo telefon nowy z sieci play chodzil 3 dni po zdjeciu sima po czym przestaly swiecic dolne klawisze zanioslem do goscia menczyl go jeszcze kilka razy ale bez efektu.........
  • Poziom 11  
    To jest wada fabryczna telefonów z play'a! Co¶ z softem pogrzali! A i co¶ z ładowaniem baterii też maj± jaki¶ bubel!

A tak nawiasem warto brać ten telefonik?? Nigdy go w rękach nie miałem a mam zamiar kupić!

Jakie s± wady tego telefoniku oprócz awarii wyżej wspomnianych!

Zalet to on ma sporo więc nie wymieniajcie ;D
  • Poziom 2  
    Wydaje mi się, że nie jest to wina oprogramowania, ale przesuwaj±cej sie ta¶my klawiszy. Podobne problemy pojawiały sie na kg800 i naprawa tego problemu była opisana szerzej tutaj
  • Poziom 12  
    ja mam ten problem z poswietleniem tylko ze musze oddac kase za tel, sprawdzal ktos ta saolucje na to podswietlenie e ku800
  • Poziom 12  
    jest to winna plytki a,raczej tej swiecacej naklejki pod klawiszami, jak jadocisne punkty stykowetej naklejki, to swieci jak choinka, tylko nie mam patentu jak je docisnac na stale
  • Poziom 10  
    dzis odebrałem ku800 z naprawy gwarancyjnej z playa. wymienili płytke klawiatury i teraz juz działa dobrze. a przedtem przy naciskaniu klawisza "2" pod¶wietlenie mrugało. pozdro.
  • Poziom 15  
    koledzy ja loka nie zdejmowałem a już na gwaranci był 2 razy o pod¶wietlanie i 3 razy o zasięk ten telefon to szajs i to tez play
  • Poziom 11  
    po co wygrzebujesz z forum archiwalne tematy ?? ponad ROK *userze opanuj się :|
  • Poziom 1  
    witam mam pytanie mam samsunga omnia i nie umiem zmienic jezyka na niemiecki pod koniec fleszowania jest informacja o bledzie sterownika POMOCY SKAD MAM ZASAC TEN STEROWNIK