Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy Norton Ghost 12 zawiera Norton Ghost 2003

10 Lip 2007 17:49 2782 7
  • Poziom 36  
    Witam.

W wersji Norton Ghost 10 BOX w pudełku dołączono również Norton Ghost 2003 z myślą o systemach Win95, Win98 i WinME.

Czy w produkcie Norton Ghost 12 w dalszym ciągu dołącza się Norton Ghost 2003 (bo nie wiem, czy warto kupować).

Pozdrawiam
    Mariusz
  • Poziom 15  
    Watpie zeby byly potrzebne obydwa systemy. 12 doskonale radzi sobie z kazdym typem partycji, pod warunkiem ze dzialania dokonywane sa z bootowalnej plyty. Poza tym polecam sprawdzic dokladna specyfikacje na stronie producenta oprogramowania.

Pozdrawiam
  • Poziom 36  
    oggie napisał:
    Watpie zeby byly potrzebne obydwa systemy. 12 doskonale radzi sobie z kazdym typem partycji, pod warunkiem ze dzialania dokonywane sa z bootowalnej plyty. Poza tym polecam sprawdzic dokladna specyfikacje na stronie producenta oprogramowania.

Pozdrawiam

A czy to przez przypadek nie jest tak, że z bootowalnej płyty można jedynie przywrócić system, którego kopię trzeba zrobić w programie uruchomionym na Windows XP?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    tak?? Nirvanowiec?? ja mam 12 pl i może powiesz mi jak, bo w opcjach nie widzę.
  • Poziom 30  
    Start z bootlowalnej płyty. Na płycie znajduje się plik ghost.exe uruchamiający wersję o której mówimy. Poszukajcie koledzy. Popieram Nirvanowca i gratuluję wiedzy. Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    no to qrna nie na mojej oryginalnej płycie z ghost 12 w wersji pl
  • Poziom 30  
    u mnie jest:
    \NG2003\ENGLISH\SUPPORT