Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rzutnik foli + Matryca = projektor domowy

10 Lip 2007 20:18 3484 2
  • Poziom 10  
    Witam! na wstepnie chce naprawde przeprosic za założenie tego tematu, wiem ze istnieja google, ze istnieje wyszukiwanie na tym forum, korzystalem z tego, czytalem posty na temat własnie robienia projektorow za pomoca rzutnika do foliogramow i matrycy LCD działajacej :-) .

Ale nigdzie nie moglem do konca znalesc jak takie cos wykonac, chodzi mi o to ze : czy przykładowo taki rzutnik foliogramow

Rzutnik foli + Matryca = projektor domowy

i działająca matryca np. 15 cali (czy innej wielkosci) , polozona na to zadziała, i da efekt projektora powiedzmy z odleglosci 3m - 4m ? Jak ktos ma cos takiego bylbym wdzieczny za zdjecia.

prosilbym rowniez o opis, w jaki sposob podlaczyc taka matryce, czy od elektroniki od tej matrycy jest bezposrednio kabel z wtyczka do karty graficznej? i mozna traktowac jak monitor?

Oraz czy jak w takich rzutnikach foli jest zarówka 24V max 250W to wystarczy na przeswietlenie matrycy.

czy ktos mogłby oszacowac koszt obecny takiej działającej matrycy, oraz czy wszystkie sie nadaja czy tylko jakies specjalne marki, badz rozglądać sie za jakimis konkretnymi parametrami.

czy taka matryce mozna polozyc jak folie na gore szklana czy tak jak gdzies tu na forum bylo napisane, ze pod to szklo, ze najpierw przeswietla matryce a dopiero potem szkło.

Wiem ze bardzo zakrecilem i pytam zapewne dla was o banalne rzeczy ale chcialbym wykonac cos takiego ale boje sie zainwestowac pieniadze nie wiedzac do konca jak to stworzyc i czy jest sens.

z gory wielkie dzieki za pomoc, zdjecia, opisy, i wogule:-)
    Pozdrawiam![/img]
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Konstrukcje DIY
  • Poziom 10  
    wooow ile odpowiedzi :D dzieki wielkie:D