Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ładowarka akumulatorów MW8168 GS

10 Lip 2007 21:30 1851 3
  • Poziom 16  
    Witam, mam pytanie odnośnie ładowarki MW8168 GS. Czy po podłączeniu ładowarka sama rozładowuje akumulatorki jeśli "uzna" że jest taka potrzeba, czy rozładowuje tylko i wyłącznie po naciśnięciu żółtego przycisku. Ponieważ kupiłem nowe akumulatorki 2500mAh Forever'a i po włożeniu ich do ładowarki zamiast świecić się czerwona dioda narazie świeci się żółta.
  • Poziom 13  
    Uzywam od ponad 2 lat MW9168 (laduje tez R20) - zolta zapala sie tylko po wcisnieciu rozladowania. To Twoja ladowarka ma feler. Nie ona ma decydowac czy formowac a Ty. Mozesz b szybko wykonczyc swoje aku.
    Z pojawieniem sie NiMH znikla koniecznosc czestego rozladowywania stad ten przycisk ma znaczenie b. ograniczone. Nowe aku sa juz wstepnie czesciowo naladowane - nalezy je doladowac, rozladowac i tak ze 3X.
    Tryby pracy i swiatelka wygladaja u mnie: wl. ladowarki, ustawienie przel. 2/4 ogniwa, wsadzenie ogniw- zapala sie czerwona niezaleznie od ich stanu i dopiero teraz moge wymusic rozladowanie(zapali sie zolta), rozladuje i zacznie sama ladowac -zapali czerwona.
    Zwroc chyba sprzedawcy.
  • Poziom 16  
    Tak myślałem, że z nią coś nie tak, a czy żółty przycisk od rozładowywania jest na jakimś mikrostyku chodzi o to czy czuć jego wduszanie, bo wydaje mi się że jakby u mnie był wduszony na stałe.
  • Poziom 13  
    Ma parumilimetrowy skok. Zapewne Twoj jest na stale zwarty (sprezynka?). Naprawa dziecinna. Powodzenia.