Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odtwarzacz CD do 120 zł , Diora 504 ? czy cos innego?

11 Lip 2007 17:57 1203 5
  • Poziom 20  
    Witam , mam taki problem nie znam sie na odtwarzaczach cd , mam wieże diora 504 z wszystkimi elementami oprócz CD . Che kopić jakiś odtwarzacz
    i znalazłem za 120 zł właśnie 504 i nie wiem czy opłaca sie kopić . 120 to nie dużo ale może w tej cenie sa jakieś lepsze odtwarzacze ?

Ma ktoś te CD ? zależy mi aby była dobra jakość dźwięku.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    W tej cenie możesz trafić na Yamahe CDX390(480) jest to zacny odtwarzacz jak za takie pieniądze. Solidnie wykonany i odtwarzający wszystkie płytki bez zająknięcia. Z tą diorą miałem przykre doświadczenia...przycinała się szuflada i był problem z odtwarzaniem płyt cd-r oraz niektóry nawet lekko porysowanych lub brudnych tłoczonych.

np:
    http://www.allegro.pl/item215001453_yamaha_cdx_390.html
    http://www.allegro.pl/item212029917_yamaha_cdx_480.html
  • Poziom 20  
    O nareszcie jakies konkrety , tego mi trzeba bylo oczywiscie brac model wyrzszy 480 ? czy to bez roznicy ? A jak z dynamika w tym CD ?
  • Poziom 17  
    Nie znam parametrów tego odtwarzacza, ale na forum Audiostereo spotkałem się z pozytywnymi opiniami. Ja mam CDX390 i chwale go sobie, nie mam nic do zarzucenia mu jeżeli chodzi o dźwięk. Te odtwarzacze różnią się chyba wyjściem słuchawkowym, którego 390-ka nie ma i w 480 jest chyba regulowany poziom sygnału wyjściowego.
  • Poziom 14  
    Miałem Tę Yamahę, bardzo sympatyczny odtwarzacz ale bardziej do gustu przypadł mi o wiele starszy Denon DCD-680, którego używam nieprzerwanie od 2-óch lat. Można go kupić już za 70-80 zł, lub dołożyć i wziąć wyższy model :) Ta Yamaha była ( przynajmniej moja ! może miałem trefny model ? ) bardzo wrażliwa na wstrząsy, wspomniany Denon gra pod kątem 45-60 stopni :). Co gra lepiej to Ci nie powiem bo to bardzo subiektywna opinia
  • Poziom 17  
    no z tymi wstrzasami to u mnie jest podobnie ale taki przechył jej nie straszny. Trzeba puknąć w odtwarzacz zeby coś się przyciało. Można też szukać Marantza CD50/70 też w okolicach 120zł chodzą.