Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wybór skrzyni basowej, jaki wzmacniacz do skrzyni?

przemo5996 12 Jul 2007 18:48 2696 10
    przemo5996
    Level 10  
    Mam zamiar kupić skrzynię basową i myślę o MAGNAT ULTRA 300 REFLEX! możecie mi dobrać wzmacniacz do tej skrzyni albo zaproponujcie mi coś lepszego w podobnej cenie. Słucham różnej muzy często techno pozdrawiam
    KamilMC1
    Level 18  
    skoro techno, szybka muza to może skusisz sie na Lanzara max12 jednocewkowego, to dobra propozycja. Napisz jeszcze ile siana masz na wzmaka bo to jest ważne.
    pzdr
    przemo5996
    Level 10  
    chcę przeznaczyć na całość do 600 zł
    KamilMC1
    Level 18  
    mialem niedawno podobnego sony xplod'a (seria pieciokatna) nie bylem z niego zadowolony, bass do bani, taki pusty bez charakteru. Nie wiem może ta nowa seria jest lepsza ale w to wątpie...
    tak jak pisałem lanzar max12 do niego carpower 1502 (moze byc używany tylko z dobrego źródła)
    jak już to może jeszcze wchodzi w gre pioneer 306c.
    komp5
    Level 11  
    Przeznacz troche wiecej kasy i kup wzmacniacz carpower HPB-1502(tak jak napisal KamilMC1). Cena nowego to 459zł.
    jever 23
    VIP Meritorious for electroda.pl
    komp5 wrote:
    Ja wolałbym np. cos takiego:
    http://allegro.pl/item212728811_mega_skrzynia_z_basem_sony_1200w_bass_reflex.html

Jeśli chodzi o wzmacniacz to zależy ile kasy chcesz na niego przeznaczyć.
    hmmm a co w tej skrzyni widzisz ciekawego? testowałem ja niedawno i powiem ze dno. moj typ to Lightining Audio P3.12.4 150w RSM. gra bardzo przyjemnie a jak trzeba potrafi pokazac pazurki.
    maciej_mi
    Level 18  
    Cp 1502 bedziesz mial za 350 z dobrego zródla i Max12 jest najodpowiedniejszy do tej konfiguracji, bierz i sie nie zastanawiaj..
    przemo5996
    Level 10  
    a do tej skrzyni MAGNAT ULTRA 300 REFLEX! dołożyć wzmacniacz Carpower hpb-602 pódzie to na tym wzmaku??????
    KamilMC1
    Level 18  
    czemu tak uparłeś się na tego magnata? chciałeś lepsze rozwiązanie to masz: Lanzar Max12 + cp1502.
    a tak na marginesie dobre kable zasilające i rca to Ty masz?? bo to dodatkowy koszt.
    przemo5996
    Level 10  
    TEMAT DO ZAMKNIĘCIA