Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Instrukcja obsługi - peugeot 406

dave_x 14 Jul 2007 11:30 13309 12
    dave_x
    Level 2  
    Witam, szukam instrukcji obsługi do peugeota 406 przed liftingiem w wersji elektronicznej(pdf). Oto mój e-mail:dave_x0@wp.pl . Bardzo proszę o pomoc.
    kamil1992UK
    Level 11  
    ja mam taka instrukcje
    jak chcesz to ci moge sendnac
    RKACZMAREK
    Level 1  
    WITAM, JA TEZ BARDZO PILNIE POSZUKUJE INSTRUKCJI DO PEUGEOTA 406 OTO MOJ E-MAIL pancio(malpa)wp.pl Z GORY BARDZO DZIEKUJE ZA POMOC
    lukzlo22
    Level 1  
    Witam, pilnie potrzebuję takiej instrukcji peugeota 406, bo wlasnie zakupilem to auto w anglii i tutaj tez mieszkam, mam do czynienia z tego typu marką auta pierwszy raz w zyciu, z reguły trzymałem za VW ale niestety narazie nie stać mnie na te auto, a ten którego teraz kupiłem jest fajny i szkoda by było go źle użytkować, a ja lubie dbać o samochody.
    pozdro z birmingham

mój mail : zlotorowicz22(malpa)wp.pl
    stoziu16
    Level 14  
    witam szukam intrukcji do peugeota 406 2.0 HPI w wersji executive auto zakupione w anglii, z 2003 roku, instrukcja obojetnie w jakim jezyku, jesli ktos ma prosze o wiadomosc na pw albo odpisanie na post. W razie gdyby podaje rowniez maila: fjs(malpa)tlen.pl . Z gory dzieki pozdro
    beetroot
    Level 17  
    Witam wszystkich którzy zakupili swoje P 406 w UK.Proponuje przejazdzke do sklepów halfords i zakupienie ksiazki napraw i obslugi auta koszt okolo 30 fuli .Pozdrawiam
    stoziu16
    Level 14  
    beetroot ale wlasnie o to chodzi ze w skelpie np. Halford nie dostaniesz ksiazki do danego modeli np Executive tylko do roznych wersji i wogole nie chce ksiazki sam naprawiam tylko owner manual taka jak przy kupnie samochodu jest dodawana, niedlugo jade do serwisu wiec moze tam beda mieli, jak by ktos mial tak czy inaczej to prosze pisac
    stoziu16
    Level 14  
    nie do konca wszytko chyba, moze to ja zle szukam, ale nadal nie moge znlaezc instrukcji do mojego peugeota 406 2.0 HPI Executive
    kadet38
    Level 1  
    Witam instrukcje obslugi mozna znalezc na stronie:
    public.infotec.peugeot.com Nalezy zalozyc login, odsylaja haslo na maila. Dostep do instrukcji jest bezplatny.
    aska1.6
    Level 10  
    witam ja tez dolacze do tych co szukaja instrukcji do 406. ja mam od tygodnia 406 i problem z bezpiecznikami
    TheBill
    Level 24  
    kadet38 wrote:
    Witam instrukcje obslugi mozna znalezc na stronie:
    public.infotec.peugeot.com Nalezy zalozyc login, odsylaja haslo na maila. Dostep do instrukcji jest bezplatny.

Ryczałt 1 godzinny 10 Euro bez VAT
    Ryczałt 6 godzinny 15 Euro bez VAT
    Ryczałt jednodniowy (24h) 20 Euro bez VAT
    Ryczałt tygodniowy (7 dni) 90 Euro bez VAT
    Ryczałt miesięczny (30 dni) 300 Euro bez VAT
    Ryczałt roczny (365 dni) 2500 Euro bez VAT

Taaaaak BEZPLATNY .....
    adrianm7
    Level 1  
    ja tez potrzebuje takiej instrukcji moj adres adrianm7(malpa)interia.pl Z góry dziękuje