Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zlecę montaż układu Jabel j-267 (Kraków)

hrabian 14 Lip 2007 22:33 1879 1
  • #1 14 Lip 2007 22:33
    hrabian
    Poziom 9  

Witam serdecznie
    Parę dni temu wpadł mi w ręce zestaw elektroniczny (wykrywacz metali, J-267) firmy Jabel. Jest to zbiór 27 rezystorów, 7 układów scalonych, 3 tranzystorów, 13 kondensatorów i paru innych elementów .. oczywiście razem z płytką drukowaną i schematem. Wszystko już zidentyfikowane, kody kreskowe rezystorów odczytane, wszystko przygotowane do lutowania. Pozostaje tylko jedna kwestia ... otóż nie posiadam dużej wiedzy w tym temacie, poza paroma, niestety nieudanymi próbami przylutowania kondenstaorów do karty graficznej, nic więcej nie lutowałem. Za zestaw dałem 70zł i nie chciałbym wyrzucić tych pieniędzy w błoto przez spapcianie układu, podzespołów (przegrzanie etc.). Poszukuje osoby z Krakowa, umiejącej ładnie lutować, która pomoże mi w przylutowaniu tych wszystkich elementów (tylko elektronika - płytka drukowana) aby wykrywacz zadziałał. W instrukcji jest napisane, że po lutowaniu pewnych części należy sprawdzić napięcie zasilania jakiś wzacniaczy operacyjnych itp .. dla mnie to czarna magia. Aha - trzeba na płytce drukowanej przeciąć dwie ścieżki, a dwie inne połączyć (szczegóły w intrukcji).
    Chodzi mi tylko o montaż (lutowanie) elektroniki, bo sonde itp to już sam wykonam. Proszę o kontakt (propozycje cenowe) na moje GG: 11875293
    Pozdrawiam
    Rafał