Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel AStra F caravan 1.6 16v, klima i halogeny

16 Lip 2007 11:14 2505 4
  • Poziom 18  
    witam.

mam małe pytanko co do klimy w tej astrze... byłem nabic klime i u serwisanta pojawil sie maly problem w maszynce mial astre f do 94 roku, a moja to 97...
    Nabił mi na tych ustawieniach od 94 (bylo tam cisnienie 700 dla gazu) no i cos slabo chlodzi.. pytanie jakie powinno byc prawidlowe cisnienie i inne parametry? a moze to co innego?

Druga sprawa to nie moge dojsc dlaczego mi halogeny nie swieca i podswietlanie licznika.. na kostce licznika jest zamiast 12v 2.5v ... przekazniki sprawdzalem i sa ok, chyba ze ktoregos brakuje... sciagnalem z forum schematy ale sa malo czytelne.. prosze o pomoc.

pozdrawiam.
    Marcin K.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    ma być 900 a nie 700
  • Poziom 18  
    ok. dzieki, w czwartek do niego pojade i nabijemy 900.
  • Poziom 23  
    Sprawdź czy masz 12V na przewodach przy halogenach i sprawdz masę , no i na bezpieczniku zobacz czy jest 12. Zakładam ze żarówki sprawne.
  • Poziom 18  
    jak zmostkuje bezpiecznik od halogenow z innym na ktorym napiecie przez stacyjke idzie to halogeny dzialaja, podswietlenie zegarow tez..., do bezpiecznika dochodzi chyba 2,5V (ale miezylem tylko na zasilaniu kostki od licznika) , dzisiaj to sprawdze jeszcze. no i jeszcze cos jak nie wloze bezpiecznika tego gdzie jest uwalona wiązka a podepne za bezpiecznikiem 12v z innego to nawet bżęczyk od zapalonych swiatel dziala..niestety dziala tez jak sa wylaczone wtedy :)