Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Green Burning Laser? Jak to zrobić? Nie mam schematu.

16 Lip 2007 14:19 1545 8
  • Poziom 12  
    Widziałem filmik na YouTube i spodobał mi sie ten laser ;] jednak nie ma do niego schematu ani żadnych spisów części czy co, Wiem że zapala i tyle. Tam jest jak to zrobic ale ja nie lapie prosze jeśli zrozumiecie to napiszcie jak to zrobic i z kat wziasc zielony laser (albo jak moze byc to czerwony)

http://www.youtube.com/watch?v=Sf3M-_RUSCM&mode=related&search=
  • Poziom 42  
    Było niedawno o tej zapalarce.

A laser można wsiąść z kąta ze sklepu
  • Poziom 12  
    Czy w zwykłych sklepach elektrycznych można go kupić? Jak sie wacha cena i co trzeba zrobić aby wypalał jak na filmie?

Moderowany przez jankolo:

Ozdobniki niezgodne z regulaminem usunąłem

• Poziom 10  
    Niestety w Polsce tego nie kupisz :(. A jeśli coś znajdziesz na allegro to ceny wahają się między 99 a 400zł za 5mW :(. Mój brat jest teraz w Wielkiej Brytanii i pisał, że widział takie lasery za 20£ i za 700£.
    I żeby zapalał zapałki musisz rozłożyć laser i podkręcić potencjometr. Potem podgrzewasz lutownicą pewien element i boom! Tak oto masz 100mW za 20£ :D :)

Pozdrawiam
    C4hack
  • Admin grupy Projektowanie
  • Poziom 10  
    Jeśli jesteśmy już przy laserach:

Link

A ja idę się napić kawy :D

Pozdrawiam
    C4hack
  • Poziom 42  
    Kupić laser za 200zł rozkręcić, zewrzeć - lub usunąć źródło prądowe - i mamy zapalarkę.

Głupota kompletna
    :silly: :silly:
  • Poziom 10  
    oj napisał:
    Kupić laser za 200zł rozkręcić, zewrzeć - lub usunąć źródło prądowe - i mamy zapalarkę.

Głupota kompletna
    :silly: :silly:

Ja o tym nie myślę :P Wole mieć zielony laser przez jakieś 2lata a potem coś o rozebraniu pomyślę :P
  • Specjalista - oświetlenie sceniczne
    wskaźnik po takiej przeróbce da kilkanaście mW, pali tylko przy wyjściu gdzie jest najwięcej podczerwieni (główny sprawca całej tej akcji)