Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung, DSB-S305G, Brak sygnału z TV do nagrywania,

16 Lip 2007 18:22 1284 3
  • Poziom 12  
    Mam pytanie czy tuner DSB 305 podłączony do telewizora przez EURO i podłączony do video przez EURO-CHINCH pozwala na nagrywanie obrazu z telewizora ze stacji naziemnych przy włączeniu tunera na czuwanie? Przy włączonym tunerze video nagrywa prawidłowo, przy tunerze na czuwaniu zamiast obrazu jest ciemność. Wydaje mi sie że skoro ma 2 EURA to tak to powinno działać.
  • Poziom 16  
    Niestety jak dobrze rozumuję to AV- Euro-rca są podłączone do złącza VCR ! To się nie będzie się nagrywać niestety! Proponuję wyprowadzić sygnały AV out z telewizora! Wtedy nagrywasz to co widzisz na TV! Oczywiście pod warunkiem, że TV daje odpowiednie sygnały na TV OUT

Dodano po 1 [minuty]:

Dodam,że skoro masz magnetowid, to możesz przez głowicę wejść sygnałem antenowym i po sprawie
  • Poziom 12  
    Wcześniej miałem phlipsa z wizji i działało. Dokładnie połączone to jest tak:
    1. Euro w tv,
    2. Euro nr 1 w tunerze samsunga,
    3. Euro nr 2 w tunerze samsunga,
    4. 4 chinche w dokładnie mówiąc w odtwarzaczu z możliwością nagrywania, więc bez głowicy tv.
  • Poziom 16  
    Chyba pozostaje tylko wyprowadzenie sygnału Audio (noga 1 lub 3), Video (n.19) masa 4 oraz 17 z wtyku Euro od strony telewizora i tymi sygnałami wchodzisz do owego Video-odtwarzacza