Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Massey-Ferguson 3125

also12 17 Jul 2007 16:52 3614 4
IGE-XAO
    also12
    Level 10  
    Poszukuje schematu elektrycznego z uwzględnieniem sterownika
    może ten temat był poruszany na forum prosze o pomoc
  • IGE-XAO
  • Helpful post
    Danas3
    Level 12  
    Będzie to słaba pociecha ale cała instrukcja ze schematami jest do nabycia na eBay. Trzeba szukać serii 3000/3100 (taki czerwony segregator) w cenie 49 Euro. Może łatwiej "skrzyknąć" kilku chętnych i podzielić koszty, ja na przykład szukam tylko schematu elektroniki EHR-a i informacji jak to odpalić "na stole" po ewentualnej naprawie, czyli jakie sygnały zasymulować aby sprawdzić ten moduł na sucho. W internecie nic konkretnego nie znalazłem a już kilka dni szukam.

Znalazlem jeszcze taki link do dystrybutora instrukcji ale kosztuje wiecej niz na eBay
    http://www.manualfinder.co.uk/index.asp?function=DISPLAYPRODUCT&productid=2024
  • IGE-XAO
    also12
    Level 10  
    Dzięki Wielkie za odpowiedz w ostatecznosci powinno pomóc myślę że na razie bede musiał szukac co za co odpowiada jezeli chodzi o prace
    "datatronica" zbyt wielu funkcji nie wykonuje jezeli kogos temat interesuje to proszę pisac na adres alkom(malpa)onet.eu chetnie sie podziele powyższym tematem
    also12
    Level 10  
    Dziękuje to załatwi temat z tego co się orientuję ta instrukcja poisiada wszystko