Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Plasma Samsung PS-42P5H. Brudny między szybą a panelem. Czym wyczyścić?

18 Lip 2007 22:55 2491 8
  • Poziom 19  
    Strasznie brudny pomiedzy przednie szyba i panelem.
    Czy da sie jakos sciagnac szybe, czy trzeba rozkrecac od tylu caly TV
    Czym to wyczyscic??
    Troche dziwne rozwiazanie, bo TV ma niecale 2 lata, a brudny jak 20 letni sanyo, ktory kiedys klient przyniosl i powiedzial ze chyba kineskop, bo bardzo ciemy obraz. Ale szyby na kineskopie pewnie nigdy nie sciagal i czyscil.
  • Poziom 23  
    zapewne od tyłu.Sprobuj czyscic na sucho.Niech klient mniej pali w czasie ogladania i nie dmucha w ekran:)
  • Poziom 19  
    nooo to prawda ze dymi sporo......
    Jest jakies ryzyko z rozbiorka tego?
    Na sucho to chyba sie nie uda.... bo jest mocno upaprany
  • Poziom 23  
    jest sporo kręcenia:-)ale powoli i ostroznie.
    i żeby przy składaniu wszystko trafiło w swoje miejsce i odpowiednio mocno dokrecone.
    No a czym mozna czścić szybę?płynem do mycia szyb,ale bez zalewania:-)
  • Poziom 19  
    no to fajna robota mnie czeka.... do tego smrod fajek......
  • Poziom 19  
    Smród nie smród ale klient nasz Pan!Przednia szyba jest rozbieralna we wszystkich plasmach z jakimi się spotkałem do tej pory.Fakt,rozkręcania troszkę będzie ale to usunie usterkę.
    Pozdro.
  • Specjalista AGD
    to podaj klientowi odpowiednio wysoką cenę za czyszczenie to może rzuci palenie jak się dowie ile będzie musiał za to zapłacić
  • Poziom 19  
    Ile za takie cos mozna powiedziec. Niby to nie robota elektronika, ale sam sobie tego nie zrobi, a ryzyko jakiegos uszkodzenia tez istnieje....
  • Specjalista AGD
    Jak nie robota elektronika to niech niesie do kowala albo robi sobie sam .Robota chyba dość wredna tv pewnie ciężki niemiłosiernie jak trzeba rozbierać cały tv wyjąc całą matrycę a to już ryzyko uszkodzenia bardzo duże trzeba wiedzieć że matryca to sklejone warstwy szkła jak się żle złapie to się rozwarstwi i zaraz można całość nieś na śmietnik . Ja ostatnio mam taką metodę i nawet się sprawdza na twoim miejscu zrobił bym tak , bez dużego rozbierania zobaczył bym jaka jest możliwość wyczyszczenia jak kiepska to rzucam wysoką cenę np. 300zł i patrzę na reakcję klienta i opisuję problemy jakie są jak się zgadza to robię jak się okaże że nie ma dużych problemów to biorę mniej z reguły wtedy klient jest ci dozgonnie wdzięczny jak się nie zgadza to nie robię wtedy klient odchodzi i szuka kogoś tańszego jak nie znajdzie to wraca często do mnie. jak czyścisz to musisz zrobić to bardzo dobrze aby nie było smug i odcisków palców (dobrze by mieć rękawiczki ) przydał by się też ktoś 2 do pomocy i dużo miejsca aby się rozłożyć