Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VOLVO 440 2.0 GL 1992 - czy można podłączyć pod komputer?

19 Lip 2007 19:27 1651 4
  • Poziom 2  
    Witam mam problem niech mi ktos powie czy mozna podlaczyc volvo 440 2l benzyna z 92 r.Na wtrysku.do komputera i jak to zrobic bo bylem u mechanika i on mi mowi ze ten samochod nie ma zadnego gniazda ze jest za stary.:cry: Mam problem z obrotami wymienilem sonde lambde i chce zeby mi go wyregulowali bo ma straszne drgania i nie wiem czy mieszanke ma odpowiednia.Przy przepustnicy jest taka srubka do regulacji powietrza nie wiem jak ją ustawic? BARDZO PROSZE O POMOC.Mam sentyment do tego samochodu i nie chce sie go pozbywac.
  • Poziom 25  
    kładziesz przedłużke rs pod maską iheja diagnozujesz
  • Poziom 2  
    a jakos jasniej bys mi to wytłumaczyl bo nie kumam.najlepiej co gdzie i do czego?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    tzn.jest tak zapale go.Z dwie minutki jest ok a potem zaczyna drgac ma takie objawy jak by sie krztusil i drgnia az sa na kierownicy.czyscilem dzis silniczek krokowy myslalem ze to cos da ale nic:cry:.Jeszcze czesto mi padaja swiece tak co dwa tygodnie musze jedna wymieniac.Nie wiem od czego to wszysto sie zaczelo.Nie moge sobie z tym poradzic.Zmienilem juz sonde lambde,palec rozrzadu,kopulke,kable do swiec i dalej jest to samo.

Regulamin pkt 11. Uzupełnij temat! Jeszcze jeden tak niechlujnie napisany post i zostaną wyciągnięte konsekwencje regulaminowe!<Błażej>