Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka candy CSBL 75 kontrolka zasilania

20 Lip 2007 10:00 2502 8
  • Poziom 15  
    witam w w/wym pralce po wlaczeniu do sieci pali sie kontrolka przy programatorze , moze ktos zna ten model i powie mi cos wiecej na ten temat klient twierdzi ze nie bylo takiego motywu, no i dla mnie jest to ciekawe, przycisk (siec) uruchamia pralke ale kontrolka pali sie bez przerwy.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 19  
    A jaki piktogram jest przy kontrolce?
  • Specjalista AGD
    Przebicie na obudowę - sprawdzić.
  • Poziom 19  
    Jeśli przebicie to paliłaby się tylko połowicznie (żarzyła).
  • Poziom 15  
    przebicia na mase nie ma , a jakby bylo to zaregowałaby różnicówka ktora jest zainstalowana w instalacji mieszkaniowej, szukam dalej ale jak na razie to nic nie widać.
  • Poziom 18  
    w tych pralkach kontrolka na programatorzę ma się zapalać po przekręceniu wybieraka z pozycji off a przycisk o którym piszesz nie jest sieciowym tylko startowym jeśli pali sie kontrolka nawet na off to oznacza że jest zwarty wyłącznik w wybieraku.
  • Poziom 15  
    oki dzieki temat zamykam usterka usunieta
  • Poziom 18  
    Mógłyś cociaż napisać co było w końcu z tą pralką to pomogło by kolejnej osobie z takim problemem :)
  • Poziom 10  
    Witam !

Widzę, że nikt, merytorycznie nie odniósł się do problemu jaki rozważano na tym forum, czyli, brak możliwości wyłączenia zasilania (ciągłe świecenie kontrolki neonowej przy programatorze) w pralce "Candy CSBL 75" !
    Osobiście dotknęła mnie taka sama usterka i okazało się, że ten dziwny stan, tzn. brak możliwości wyłączenia zasilania na programatorze, mimo prawidłowej pracy pralki (wszystkich opcji nie sprawdzałem?), była, spora upływność do masy na filtrze przeciwzakłóceniowym FLCR630501, znajdującym się tuż w miejscu wejścia kabla sieciowego do pralki!

Pozdrawiam:
    Eugeniusz