Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

C.Z pneumatyczny, czy napewno sterowany dwoma + ??

22 Lip 2007 14:53 1005 5
  • Poziom 10  
    witam Panowie i Panie
    Az mi glupio ale niestety znow pytanie odnosnie golfa 3 GT z 94 roku, zanim mnie zrugacie i wyslecie do wyszukiwarki, na moja obrone dodam ze juz od paru ladnych godzin czytam tematy pokrewne i niestety madrzejszy nie jestem
    A wiec do sedna ;)
    zakupilem sterownik na pilota c.z i po lekturze na elektrodzie gdzie sie dowiedzialem ze pneumat jest sterowany dwoma + wybralem taki, (trackpro tp1000) zdecydowalem sie sam zalozyc bo instalator wywalil cene zaporowa :( 200 zł za podlaczenie 8 przewodow to moim zdaniem calkiem sporo
    CZ jest oczywiscie fabryczny, podlaczylem tak jak radzicie do kabli przy drzwiach kierowcy )siwy zamykanie, zielony otwieranie) idzie impuls ale nic sie nie dzieje. Ze slupka do drzwi wchodzi mi 5 kanelkow ( nie licze oczywiscie glosnika) czerwono bialy(+), ziel, siwy, czarny i czerwono zolty.

I tu sie cos dziwnego dzieje bo podczas zamykania czy otwierania nie zaowazylem impulsu tam gdzie teoretycznie powinien sie pokazac (zielony-siwy) a za to przy otwartym zamku jest napiecie na kablu czarnym a znika jak zamek zamknie

Moze ktos zetknol sie z takim problem i podpowie co robic
    pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    norbert.s. napisał:
    szimek napisał:
    C.Z pneumatyczny, czy napewno sterowany dwoma + ??
    Nie, to taki żart....Skoro kilka godzin lektury archiwum nie wystarczyło, to szkoda pisania. Niech kolega jednak znajdzie instalatora, może faktycznie trochę tańszego.

pierwsza porada juz jest
    bardzo mi pomogles
    dziekuje
  • Poziom 10  
    Witaj. Napewno jest sterowany dwoma plusami. szary zamyka a zielony otwiera. Ale ten sterownik potrzebuje odpowiedniego podlaczenia. Nie wiem jak on ma jak bym widzial schemat to mogl bym ci pomuc. moze miec wyprowadzone 6 kabli do sterowania lub 2 kable sterujace w zaleznosci od polutowania zworek na plycie w sterowniku lub tez wyjscie 2 kabli z impulsem masowym wtedy potrzeba odwrocic prad za pomoca przekaznikow na sterowanie plusem. napisz na e-mila krzysiek-blaz(malpa)wp.pl lub na gg 8392535 :sm9: :D:D
  • Poziom 11  
    z tego co wiem pneumat w golfie jest sterowany jednym przewodem
    naprzemian + - jest to czerwono czarny cienki przewód wchodzący do drzwi kierowcy
  • Użytkownik usunął konto