Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacniacz do 400zł do przednich głośników

22 Lip 2007 15:06 1823 9
  • Poziom 13  
    Witam all:)

Ehh mój ostatni temat został usunięty nawet w koszu go nie znalazłem :( gdzie prosiłem o doradzenie wzmacniacza 4-kanałowego i z waszych opini doszedłem do wniosku że lepiej kupić dwa wzmacniacze 2-kanałowe :) gorszy ale mocny do subwoofera i słabszy ale lepszy na przód, tylko nie nie wiem jaki kupić???

Ktoś doradzał mi Audisona RSX2 ale jego wygląd i plastikowa obudowa nie przemawiają do mnie :/ może jeszcze znacie jakieś inne ???

Jeszcze mam na oku u-D Glow 2075 ale cena ok 550zł to troszq za dużo :( bo Audison jest już za 390zł (z przesyłką)
  • Poziom 16  
    Po pierwsze wzmacniacz jest do grania a nie zeby wygadal ;D;D jesli mozesz dolozyc od u-D to lepiej doloz sa to bardzo dobre wzmacniacze
  • Moderator CarAudio
    Taki zestaw ,mocny do suba i "dobry" do przodu masz na allegro (signat+orion cobalt) .
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    za około 500 złotych mogę załatwić glowa:)
  • Poziom 13  
    Dzięki crazy_88 :) dużo mi pomogłeś :)

sprzęcik niebawem zamówię :)

tak, za nowego glowa chce ok 510-520zł model 2075
  • Poziom 13  
    Ktora 4 kanalowke bardziej polecacie??:

GROUND ZERO GZTA-4000TX

PHASE LINEAR PB FOUR

CarPower HPB-604

Potrzebuje 4 kanalowke ktora mi ma napedzac glosnik niskotonowy vibe pulse pt100 oraz glosniki z przodu pbl6c, prosze Was o pomoc w doborze odpowiedniego pieca, a moze jakis inny polecicie?:)

Pozdarwiam
  • Poziom 13  
    No tez moglby byc, miales okazje go testowac?

Kurde wybor nie jest prosty, ceny tych co podalem i tego jblk-a sa podobne i pozostaje tylko kwestia wyboru najlepszego z nich,ale ktory to":)

Pozdrawiamm
  • Poziom 17  
    mam tego jblka i powiem ze jak do zestawu przedniego jest idealny ma bardzo dopracowane filtry i do dobrch glosnikow przednich sie nadaje idealnie !!

jest duzo lepszy z odsluchu niz bm

dzwiek jest naprawde bardzo dobry

wiec ten wzmak na przod polecam z czystym sumieniem !!!!
    napewno sie nie zawiedziesz

moim zdaniem filtry w jblu sa naprawde bardzo dobre
    a w przednikm zestawie chyba to ma najwieksze znaczenie

powiem jeszcze ze na mostku nawet dobrze sobie radzi z ravemasterem bsw 12