Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Idea - wyswietla Light Failure -> rear - a wszystko

22 Lip 2007 21:28 3515 9
  • Poziom 17  
    Fiat Idea na komputerze pokladowy wyswietla Light failure - po chwili pisze rear i wskazuje lewa strone. Tlumaczenie - uszkodzone swiatla tylne lewe.
    ale na prawde wszystko dzilala. Wkurza mnie taki komunikat na ekranie . Jak sprawdzic co mu sie pochrzanilo ze wyswietyla taki komunikat. Ostatni raz wyswietlal Light brake failure i rzeczywiscie 1 wlokno w zarowce bylo przepalone. Czy ma ktos sheamat do Idei lub Grande Punto?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    może nie odpowiednia wartość żarówek założona lub jakiś problem ze stykiem w danej lampie lub po drodze do niej
  • Poziom 17  
    wszystkie zarowki swieca
  • Poziom 14  
    Wymień profilaktycznie żarówki.Może któraś za dużo watów ciągnie.
  • Poziom 33  
    Może jakiś magik montował hak ?
  • Moderator Samochody
  • Poziom 17  
    zamienilem lampy (da sie ) nic nie dalo dalej error.
    hak byl zamontowany ale jak tos wjechal mi w tyl to go skasowalo.
    Zeby bylo smiesniej niedawno instalowalem nowy hak i teraz sytuacja wyglada tak ze po przekreceniu stacyjki switala swieca od razy bez wzgledu czy wyloacznik swiatel jest w pozycji oN lub OFF
  • Poziom 17  
    ren error pojawial sie przed podlaczeniem haka
  • Poziom 2  
    Kolego podjedź do dobrego serwisu elektroniki. Fiat Idea ma centralny komputer, który głupieje jak podepniesz nawet żarówki z diodami. Podepną ci komputer diagnostyczny i skasują błędy które często się pojawiają bez przyczyny. Ja mam występujący błąd - brak płynu w chłodnicy ale płyn jest. W serwisie powiedzieli że tak moźe się dziać bo Fiat ma słaba elektronikę