Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta główna GIGABYTE GA-M55plus-S3G rev.2.1 AM2 - dzwięk !

23 Lip 2007 16:49 2605 11
  • Poziom 9  
    WItam.
    Mam następujący problem:

Otórz. W nagrywaniu dzięków powinny byc opcje "Zaznacz" a nie wycisz... czemu tak jest ?
    I wogole dzięk jest bardzo słby we wyjsciu...
    Tej jest takie cos :
    , ale tam tez sie wycisza, a nie zaznacza?
    Moze ktos tez ma taki problem, albo wie co z tym zrobić :/
  • Poziom 27  
    Ciekawe zjawisko a wejdz w panel sterowania i zmien schemat dzwiekowy na obsługiwany obecnie np windows.

masz dzwiek zintegrowany Realtek AC97 ?
    [
  • Poziom 9  
    tak Realteck tak jak jest tam napisane na 1 screenie =]

mozesz mi wytlumacz z tym schematem gdzie co i jak ? dokłądniej :)
  • Poziom 27  
    panel sterowania mowa dzwieki zmien schemat lub prawym na głosnik na pasku
    zadan i zakładka własciwosci dzwieku - dzwieki i tam jest tylko zapisz obecny stan pod własna nazwa
  • Poziom 9  
    Co maja schematy widnowsowych dźwięków do wyjścia dżwięku ? W ogole piszesz tak chaotycznie, ze ciezko cos zrozumiec
  • Poziom 9  
    Kolega wyżej tez nie daje ł ą ę itp i jemu nie zaznaczyłeś ;| lepiej byście coś poradzili a nie o błędy interpunkcyjne sie spierali...
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Kolego Looniu:
    1. Nie rozpoczyna się zdania od "a";
    2. Zdania rozpoczynamy pisać wielką literą;
    3. Kolega nie wykonał mojego wyraźnego polecenia, więc karzę kolegę ostrzeżeniem;
    4. Otrzymanie ostrzeżenia nie zwalnia kolego z wykonania otrzymanego polecenia moderatora.
  • Poziom 9  
    Jankolo: Albo mi sie zdaje że to forum jest o elektronice a nie o poprawnej pisowni polskiej, a tym bardziej o zasadach pisowni mianowicie interpunkcji.

I zamiast pomóc, to wypisujesz niepotrzebne komentarze... i jeszcze ostrzeżenie ;|
  • Moderator
    Kolego Looniu skoro zgłosiłeś swój akces uczestnictwa na naszym forum to zaakceptowałeś automatycznie Regulamin forum!
    Już punkt nr.6 zobowiązuje Cię do poprawnej pisowni...
    Zarazem punkt nr.4 oraz nr.6 zobowiązuje Cię do pewnych posunięć.
    Oczywiście jest jeszcze np. punkt nr.8.2,czy chociażby np. 10,9 który potwierdza tezę że na naszym portalu piszemy bez błędów i nie tylko...

Cytat:
    4. Wszelkie spory nie związane bezpośrednio z toczoną dyskusją w temacie należy rozwiązywać tylko i wyłącznie przez system Prywatnych Wiadomości (PW).

6. Użytkownik jest zobowiązany do niezwłocznego wykonania czynności wymienionych w upomnieniu lub poleceniu, określonych przez moderatora np. poprawienie tytułu tematu, treści tematu, pisowni, błędów ortograficznych itp.

8. Została napisana w sposób niezrozumiały (niepoprawna pisownia, popełnienie licznych błędów ortograficznych, użycie slangu młodzieżowego lub branżowego),

15. Wszyscy polscy użytkownicy forum podlegają tej samej ocenie w zakresie: poprawnej pisowni, ortografii i sposobu logicznego formułowania myśli. Nie jest stosowana żadna taryfa ulgowa dla użytkowników z różnymi dysfunkcjami w tym zakresie.

16. Za podstawowe przesłanie w działalności na forum uznaje się bezinteresowność, własną inicjatywę i przedsiębiorczość użytkowników. Nie będą akceptowane wszelkie formy lenistwa, i roszczeniowego charakteru prezentowane przez użytkowników.

Nadmienię również i pozwolę sobie zacytować bardzo ważne punkty naszego Regulaminu takie jak: ( punkt nr. 15, 16. ) .
    Skoro kolega Looniu pomimo tak małego stażu na naszym forum łamie je w tak szerokim zakresie nakładam na kolegę dodatkową karę w postaci miesięcznego urlopu na łamach portalu.
    Sądzę że taki okres powinien wpłynąć na kolegę i skłonić do refleksji nad sobą i swym postępowaniem w przyszłym użytkowaniu naszego forum.
    Zwłaszcza jak postępowanie na tych linkach:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=4108927#4108927
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=4109015#4109015
  • Poziom 16  
    Witam. Ja mam płytę Gigabyte GA-M61p-S3, a mam problem trochę innego rodzaju. Mianowicie na zdjęciu
    nie ma możliwości regulacji poziomu nagrywania dla poszczególnych źródeł sygnału(brak suwaków do regulacji). Chcąc rozmawiać przez Skype, muszę ustawić poziom nagrywania na max, zaznaczyć źródło do nagrywania "Głośność mikrofonu", a niedawno kupiłem tuner tv i aby nagrywany dźwięk był dobrze słyszany, nie przesterowany i dobrej jakości, okrągłe pokrętło poziomu nagrywania muszę ustawić prawie na poziom minimalny, odznaczyć mikrofon i zaznaczyć źródło"Miks stereo". Gdy nagle przyjdzie mi nagrać coś z tunera, a ostatnio rozmawiałem przez skype, to wtedy nie mam pewności, czy dźwięk ustawiłem odpowiednio. Moje pytanie brzmi, czy ktoś wie, jakie sterowniki zainstalować, aby można było regulować poziom nagrywania osobno dla każdego źródła, a nie tylko głośnością wspólną? Prosiłbym o linka do konkretnych sterowników.