Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony XR-C420RDS. Nie zapamiętuje ustawień dźwięku.

23 Lip 2007 19:11 1452 2
  • Poziom 12  
    Problem polega na tym iż radio nie zapamiętuje ustawień dźwięku. Zawsze włącza mi się z max dźwiękiem, co jest czasami drastyczne :)
    Stacje radiowe zapamiętuje w pamięci, jednak bezpośrednio po włączeniu radia nie włącza się na ostatniej stacji lecz szumi. Dopiero włączenie konkretnej stacji przyciskami od 1 do 5 włącza daną stację, jednak z dźwiękiem na max. Ten sam problem dźwięku dotyczy magnetofony kasetowego. Oczywiście jest też problem w postaci skokowej zmiany dźwięku w tym radyjku. W dół jest to płynna zmiana natomiast w górę są to 3 kliknięcia które dają odpowiednio 2\4, 3\4 i max.

No i ostatnia prośba, może ktoś dysponuje instrukcją obsługi to tego sprzętu, bo być może wszystko jest sprawne tylko ja nie umiem tego zaprogramować.
    Jest tam taka funkcja której nie mogę rozszyfrować. Po naciśnięciu SEL i guzika 3, pojawia się na wyświetlaczu napis "TA" wraz ze skalą, napis ten zawsze odpowiada aktualnemu ustawieniu dźwięku w radyjku. Problem w tym że gdy go naciskam nic się nie dzieje tylko napis zmienia się na "VOL" i zmniejsza się dźwięk, natomiast żadne ustawienia się nie zapisują.
  • Spec od car audio
    Radio jest po blednym podlaczeniu zasilania i uszkodzony jest procesor glowny ne wejsciu "TEST" raczej nic wiecej nie zrobisz chociaz czasami ulegnie uszkodzeniu samo zabezpieczenie wejscia "TEST" . musisz radio odniesc do warsztatu jesz cien szansy na naprawe. Z ustawieniami radia nic nie ma ta usterka wspolnego.
  • Poziom 12  
    No radio już tak pracuje jakieś 5 lat :), może więcej. Czy koszt takiej naprawy jest wysoki i czy opłaca się to naprawiać? Widzę, że takie radio na allegro poszło za 50zł.