Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt toronto mp73 jaka karta

Acceron 24 Lip 2007 18:39 3783 7
  • #1 24 Lip 2007 18:39
    Acceron
    Poziom 2  

Jak w temacie.

Potrzebuje info:

1. czy rodzajkarty jaka obsluguje to radio to MMC

2. jaki maxymalny rozmiar moze byc takiej karty.

0 7
  • #2 24 Lip 2007 22:39
    waldi58
    Poziom 23  

Do tego radia są specjalne karty Blaupunktowskie w których przede wszystkim jest zapisany kod radia oraz część programu do obsługi .

0
  • #3 25 Lip 2007 17:25
    Acceron
    Poziom 2  

a czy wie ktoś gdzie w warszawie moge dostac karte do takiego radyjka??

lub przynajmniej w jakiej cenie moze byc taka karta powiedmzy o pojemnosci 512 MB

no i jaki max rozmiar radyjko obsluguje.

1
  • #4 26 Lip 2007 10:18
    coderadio
    Spec od car audio

najpierw musisz to radio urchomic specyjalna karta "Blaupunkt KeyCard" jak radio uruchomisz to wyjmujesz karte "Blaupunkt KeyCard" i mozesz wkladac karty multimedialne MMC lub SD na ktorych masz zapisane np: pliki MP3, napewno radio obsuguje pojemosc 512 MB co do 1MB nie mam pewnosci.

0
  • #5 17 Lis 2007 18:36
    showmen
    Poziom 9  

Wiem od innego użytkownika radia Blaupunkt Toronto MP 73, że czyta karty pamięci MMC i SD do 2 GB bo nie ma chyba karty SD 4GB, a (SD są kartami lepszymi i nowocześniejszymi od MMC). Są karty 4 GB ale SDHC a to już inny format, te karty formatuje się za pomocą FAT 32. Użytkownik powiedział mi, że używał karty SD 2 GB firmy Kingston Ultimate x120
    http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/Secure...al_2GB_Kingston_Ultimate_x120/pelny,id,42573/
    jedna z lepszych kart choć jej prędkości odczytu nie odczujemy w radiu bo radio będzie czytało z tą samą prędkością co inne najtańsze produkty. Jedynie podczas zapisu i odczytu przez czytnik. Trzeba się uzbroić w cierpliwość bo takiej pojemności karte radio Blaupunkt czyta 4-5 min. Nie mogą być zdjęcia z plikami mp3 w tym samym katalogu bo wyskoczy ERROR. Najlepiej w katalogu umieścić mniej plików a zrobić więcej katalogów niż w 2 czy 3 walnąć wszystkie . Zoostawić na karcie wolne miejsce nie zapisywać jej do końca. Ja zamierzam kupić karte firmy Sandisk (najlepsza firma produkująca karty pamięci za nią jest słynny Kingston - nr 1 w RAMie). Tylko trzeba kupywać z pewnego źródła bo dużo jest podrobionych). Najszybsza karta 20MB/s odczyt i zapis.
    http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/Secure...gital_2GB_SanDisk_Extreme_III/pelny,id,30108/

0
  • #6 12 Mar 2008 11:23
    adadur
    Poziom 11  

Testowałem u siebie dwie karty pamieci SD 512MB i 1GB ale albo wyskakuje MMC Error albo czyta cholernie długo że sie nie moge doczekac. Karty to Imro i pretech, formatowałem zarówno FAT jak i FAT32 zostawiałem wole miejsce ale nic to nie daje. Ktoś może coś poradzić?

0
  • #7 26 Mar 2008 09:02
    adadur
    Poziom 11  

Problem rozwiązałem - karty SD ruszą w radiu jeśli są sformatowane na FAT16!!! W Windows XP mamy możliwość formatowania FAT i FAT32 i po formatowaniu na FAT karty nie chodzą i pojawia się error. Kartę należy sformatować na FAT16 np. w Windows 98/98SE ja ominęłem specjalnie instalacji tego wiekowego systemu i sformatowałem kartę w aparacie fotograficznym KODAK a w Windowskie XP już wykasowałem narzucone katalogi. Teraz znacznie szybciej działają MP3 niż z CD.

0
  • #8 26 Lip 2008 17:46
    _hary_
    Poziom 11  

Karty SD chodzą, ale trzeba je sformatować, ja użylem tego programu. Sformatowałem kartę 1 GB i wszystko działa!!!

0
  Szukaj w 5mln produktów