Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hyba w h.. tną z paramertami ALPHARDÓW !!!!

04 Lis 2003 00:43 1034 5
  • Poziom 26  
    To jest normalne chamstwo - co chwila sobie zmnieniają parametry głośnikó - np: mam już 3 wersje do LW800 i mnie krew zalewa - zrobiłę sobie suba - wchodzę na zakichany eltaj a tam nowe parametry inny Qts, fs i w ogóle wszytko. Niech sobie w dupe !!! wsadzą takie parametry które chyba w takim razie są wyssane z palca :evil: :evil:
  • Poziom 32  
    He a co Ty myslałes?
    Jest partia od producenta A to sa takie parametry a jak z trzech pozostałych fabryk to jest innych zestawów parametrów.
    Jedyna cecha wspólna to (dzieki kolejnej firmie E) to jednakowy napis z przodu i etykieta z tyłu.
  • Poziom 11  
    właśnie sprawdzałem z tymi, które mam zachowane z IX 2003 i innymi z forum i są nadal takie same! może jednak całkiem inny głośnik oglądasz?
    pzdr
  • Poziom 26  
    To porównaj sobie opis głośnika bezpośrednio ze strony: głośniki basowe -> lw800 za cholere się nie zgadza np: z tymi co kiedyś były do ściągnięcia (załączniki) Oni lecą z nami .... co za syf !!!! Piepsze nigdy węcej chyba nie kupię żadnego głośnika "Srapard " :evil: :evil:

No chyba żę rzeczywiste parametry są jeszcze inne nież podają, może ktoś coś na ten temat wie, może ktoś mierzył?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    JAka firma takie...Niestety po Alphardzie sie tego mozesz spodziewac... Zaufalbym starszej wersji parametrow. Niestety nie do konca - obawiam sie, ze zadne podawawane parametry nie sa prawdziwe..sorki, ale wszystko wskazuje, ze tak wlasnie jest.....
  • Poziom 21  
    tomaszo napisał:
    JAka firma takie...Niestety po Alphardzie sie tego mozesz spodziewac... Zaufalbym starszej wersji parametrow. Niestety nie do konca - obawiam sie, ze zadne podawawane parametry nie sa prawdziwe..sorki, ale wszystko wskazuje, ze tak wlasnie jest.....

.... i nie tylko po Alphardzie nie będę wymieniać firmy ale właśnie dzisiaj chciałem zamówić głośnik z wyższej półki i facet puścil farbę że nie maja głośników takich jakich chciałem ja ponieważ nie mają kleju - chyba to wystarczy nieprawdaż :?: :(