Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nissan Almera alarm

27 Jul 2007 08:06 6445 5

• Level 21  
    Kupiłem nissana Almerę 2000 rok produkcji silnik 1,5 benzyna z zamontowanym alarmem chyba montowanym w serwisie /prostokątny pilot z dwoma przyciskami małymi na górze i jednym dużym poniżej/.Alarm posiada antynapad który coś mi szwankuje i cos nie tak jest z opcją zablokowania drzwi po uruchomieniu auta dlatego mam prośbę czy ktoś może wie jaki to auto alarm a może jakiś schemat podłączenia z instrukcją programowania?
  • Level 26  
    Wrzuć fotkę pilota, zobaczymy czy to urządzenie było zakładane u dilera?
    Jeśli u dilera możliwe że coś się da zrobić.
  • Level 32  
    Challenger ST800p, schemat i instrukcja jest na forum.
  • Level 17  
    Challenger ST800P, do programowania tylko specjalnym programatorem w serwisie Nissan / Toyota.
    A co nie tak z funkcją antynapadu i ryglowaniem drzwi?

• Level 21  
    W czasie jazdy nieraz drzwi się otwieraja i za moment zamykają się i zaczynają migać światła awaryjne muszę wtedy wcisnąć przycisk antynapadu jest to denerwujące i chciałbym pominąć tę opcję.
  • Level 17  
    Wyłączenie antynapadu w Challenger ST800P:
    1. Zamknąć wszystkie drzwi w aucie.
    2. Przekręcić stacyjkę w pozycję ON (kontrolki na desce powinny się świecić)
    3. Nacisnąć przycisk rozbrajający antynapad a następnie równocześnie przyciski I i II pilota alarmu.
    4. Potwierdzeniem wyłączenia antynapadu jest pojedynczy sygnał syreny.

Włączenie antynapadu:

1. Włączyć stacyjkę w pozycję ON.
    2. Następnie nacisnąć równocześnie przyciski I i II pilota.
    3. Potwierdzeniem funkcji włączenia funkcji antynapadowej będzie podwójny sygnał syreny.

Automatyczne ryglowanie po przekręceniu stacyjki można aktywować / dezaktywować jedynie programatorem w serwisie Nissana / Toyoty (ect)
    Na twoim miejscu sprawdziłbym wyłączniki krańcowe drzwi, jeśli antynapad uaktywnia ci się sam.