Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nissan Almera alarm

teges 27 Jul 2007 08:06 6745 5
    teges

Level 21  
    Kupiłem nissana Almerę 2000 rok produkcji silnik 1,5 benzyna z zamontowanym alarmem chyba montowanym w serwisie /prostokątny pilot z dwoma przyciskami małymi na górze i jednym dużym poniżej/.Alarm posiada antynapad który coś mi szwankuje i cos nie tak jest z opcją zablokowania drzwi po uruchomieniu auta dlatego mam prośbę czy ktoś może wie jaki to auto alarm a może jakiś schemat podłączenia z instrukcją programowania?
    solecki.m
    Level 26  
    Wrzuć fotkę pilota, zobaczymy czy to urządzenie było zakładane u dilera?
    Jeśli u dilera możliwe że coś się da zrobić.
    renqien
    Level 32  
    Challenger ST800p, schemat i instrukcja jest na forum.
    mind
    Level 17  
    Challenger ST800P, do programowania tylko specjalnym programatorem w serwisie Nissan / Toyota.
    A co nie tak z funkcją antynapadu i ryglowaniem drzwi?
    teges

Level 21  
    W czasie jazdy nieraz drzwi się otwieraja i za moment zamykają się i zaczynają migać światła awaryjne muszę wtedy wcisnąć przycisk antynapadu jest to denerwujące i chciałbym pominąć tę opcję.
    mind
    Level 17  
    Wyłączenie antynapadu w Challenger ST800P:
    1. Zamknąć wszystkie drzwi w aucie.
    2. Przekręcić stacyjkę w pozycję ON (kontrolki na desce powinny się świecić)
    3. Nacisnąć przycisk rozbrajający antynapad a następnie równocześnie przyciski I i II pilota alarmu.
    4. Potwierdzeniem wyłączenia antynapadu jest pojedynczy sygnał syreny.

Włączenie antynapadu:

1. Włączyć stacyjkę w pozycję ON.
    2. Następnie nacisnąć równocześnie przyciski I i II pilota.
    3. Potwierdzeniem funkcji włączenia funkcji antynapadowej będzie podwójny sygnał syreny.

Automatyczne ryglowanie po przekręceniu stacyjki można aktywować / dezaktywować jedynie programatorem w serwisie Nissana / Toyoty (ect)
    Na twoim miejscu sprawdziłbym wyłączniki krańcowe drzwi, jeśli antynapad uaktywnia ci się sam.