Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Orange Free

mycha07 27 Jul 2007 12:26 4535 5
    mycha07
    Level 10  
    Prosze o opinie na temat powyższej usługi. Zastanawiam sie nad zakupem Orange Free na abonament. Niedawno zakupiłem Orange Free na karte zeby wyprubować tą usluge i jestem rozczarowany. Pomijając fakt, że strony otwierają sie wolno (najprawdopodobnie brak EDGE - jako modemu używam Motoroli V3) to przeglądarka często odmawia współpracy i nie chce wspólpracowac i wyswietlać stron. wyprubowałem kilka przeglądarek i na wszystkich jest to samo. Nic nie pomaga tylko reset komputera. Nie wiem co by zrobić żeby ten problem wyelimnować. Prosze o opinie i konkkrętną pomoc użykowników.
    lanmaster
    Level 11  
    Nie bierz tego orangutana!
    miałem kiedyś to bo myślałem że w mojej okolicy niema możliwości założenia netu inną drogą,ale okazało się po zakupie orandutana po jakimś roku że da się założyć neta radiowego i zrezygnowałem z tego i aktualnie mam radiówke do 4Mega i jestem zadowolony bardzo!
    bardzo dużo nerwów straciłem jak miałem przez rok ten orang,nie polecam nikomu tego mieć.korzystałem wtedy nokia6230i i miałem EDGA
    230kb/s.......

weś już iplusa:)
    ORANGUTANNOWI MóWIMY NIE!!!
    KERIMONN
    Level 13  
    Właśnie mam modem e77-a wogóle jeśli nie musisz to nie bierz.Totalna porażka,STRONE TO NIE RAZ OTWIERA PRZEZ 5 MINUT,CZESTO ZRYWA POłACZENIA.POPRAWIC TO MOZE TYLKO ANTENA ZEWNETRZNA KIERUNKOWA.Tak to jest w moim przypadku,u mnie jest zasięg EDGE.To narka,lecę do pracy.
    mycha07
    Level 10  
    To EDGE też nie wiele pomoże?
    A co z zawieszaniem sie prrzeglądarek? Co może być tego przyczyną?
    lanmaster
    Level 11  
    słaba bardzo słaba prędkość orangutana:)
    to jest przyczyną nieotwierających się stron:)itp
    fhuslaw
    Level 11  
    Pomijając zasięg Orane jesli sygnał jest dobry to działa naprawdę nieźle.
    Mam na testach kartę pcmcia sonyericsson 85.Odległość do nadajnika ok.1 km.Modem łaczy się w zależności od nadajnika od 240 do 247.
    stronki do testów test4.web.pl nie zawsze działają numion od 100 do 200 kilo.otwieranie się stronek na exsp. nieźle do 200 kilo.FTP z tpnetu nawet pow. 200 w ciągu bez skoków.Testowałem też ed77 moim zdaniem słabszy od sonyerikssona (póxnie dopatrzyłem że łaczy max na 177 było na opakowaniu.
    Wady jak padł edge naprawial go tydzień,szdoda gadać,działał z innego nadajnika na szczęście.