Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mixer - jaki kupić? W miarę tani i mało awaryjny.

28 Lip 2007 15:52 1814 14
  • Poziom 9  
    Mam problem chciał bym sobie kupić jakiś mixer. Kiedyś grałem na behihner djx700 u koleszki i bardzo mi się spodobał nie był trudny do zrozumienia szybko załapałem o co chodzi. miałem zamiar sobie go kupić ale Czytałem na formu że są strasznie awaryjne. Prosze was doradzcie mi jaki mixer mogł bym sobie kupić aby był dobry nie drogi i wmiare pożądny i żeby mi troche czasu posłużył a nie zje*ał się po 2 tygodniach prosze was o rade
  • Poziom 19  
    A podobał ci się u kumpla :?:,
    ja na takim gram 2 lata, i nigdy nie maiłem awarii, dla mnie to git sprzęt za dobrą kasę.
    Zamierzam kupić go do domu, nówkę!

Polecam.
    A jeżeli ktoś podchodzi o sprzętu z kombinerkami to normalne że coś się stanie!
    Dla mnie jest dobry i najważniejsze działa, w porównaniu z innymi sprzętami!
    Jeżeli ci się podoba, i dobrze ci się na nim gra, to kupuj go!
    Pozdrawiam! :)
  • Poziom 9  
    właśnie mi sie z******** na nim grło. Tylko że czytałem na kilku forach że się j***** te potencjometry.

:sm31:
  • Poziom 19  
    Być może,
    Wiadomo jeżeli będziesz skakał koło niego i krzyczał jaaaazda przez mikrofon, z kubkiem piwa, to może się zepsuje!
    Lub jeżeli ktoś będze w stanie nieważkości, to może cos nie będzie działać.
    Dla mnie ten sprzęt jest <OK> gram ,na nim i jeszcze nigdy mi się nic z nim nie stało!
    Tylko piszę że gram tylko ja, i nie dopuszczam do niego jakiegoś pazi lub innych ludzi!
    To jedyny taki rozbudowany mixer za taką kasę!
    Pozdrawiam!
  • Poziom 15  
    Witam.
    Miałem w posiadaniu taki mikser i z czystym sumieniem go nie polecam!! Nie jestem typem który skacze z mikrofonem i krzyczy jazda!!! Sprzęt woziłem w case. Po jakimśczasie ( o dziwo) odpadł wyświetlacz od beatu. Kolejną awarią był potencjometr od crossa- przestał sam od siebie działać. Po rozkręceniu oglądnieciu i zakręceniu wszystko wróciło do normy. Ten incydent zaważył na tym, że pozbyłem się złoma. Teraz mam djm 400 i złego słowa nie moge powiedzieć. Mam nadzieje, że autor podejmie dobrą decyzję.
    Pozdrawiam- zackk.
  • Poziom 19  
    Tak jak wcześniej napisałem, używałem tylko ja i moja oceną jest ok!
    Polecam go - a jak zadecyduje autor tematu, to już nie nasza działka!
    Moim zdaniem dobry mixerek , na każdą okazje!

Pozdrawiam!
  • Poziom 23  
    witam!!
    zaczytnałem od gemini... prosty dwu kanałowy... pomyślałme pora zmienić i kupiłem djx700... i powiem tak nigdy więcej.... potencjometry trzeszczały po pól roku.... efektor nie do użytku,,, poprostu jest bo jest....
    w tej chwili mogę polecić Reloopa tego RMX 40 dsp jeśli chodzi o miksery za małą kasę... teraz robi jako zapas ale po 2 latach jest sprawny...
    a jeśli dysponujesz większą sumą i potrzebujesz 4 kanały+mikrofon to jednak djm600.... nie do zachetania, ewentualnie 800;P
    pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Być może trafiłem na "lepszy model" jakiś udany! :P:P:P
    W moim nic nie trzeszczy, ale ja konserwuje go płynem do potencjometrów! I dbam o niego! hehe
    Nie wiem jak chcesz, ale za 700zł to dobry i moim zdaniem solidny sprzęt (oczywiście chodzi o rozbudowanie 4 kanały) i całą resztę. Mnie działa, ale pragne zakupić nowy! a ten zostawić w klubie dla innych! A i mój jest używany tylko w weedendy! :!:
  • Poziom 14  
    Mój typ to DJM-600!!! A jeżeli dysponujesz "mniejszym" portfelem to DJM-400.
  • Poziom 14  
    Ja na zbyciu posiadam najwyzszy model numarka jesli jestes zainteresowany to pisz.
    A jesli posiadasz spory budzet a juz ci moge powiedziec ze nie pozalujesz to wydaj go sobie na UREIA,mialem 400 lecz strasznie przeszkadzal mi jeden master na imprezach szlo dostac kur....(-=
  • Poziom 9  
    mogł byś napisać dokładnie jaki masz model tego numarka i ile za niego chcesz.
  • Poziom 14  
    model to dxm pro gwarancja okolo roku co do ceny to pisz na gg 8637962
  • Poziom 9  
    gdyby ktoś miał do sprzedania tego behringera djx 700 to prosze pisać bo jestem zainteresowany:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!: Jednak zdecydował bym się na niego:D