Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki odtwarzacz MP3 dla dziewczyny???

28 Lip 2007 16:03 2042 8
  • Poziom 9  
    Witam.
    Poszukuję dobrego i sprawdzonego odtwarzacza mp3, tak do 200zł.Zastanawiam się nad Philips SA 4015,1GB za 139zł,lub Philips SA 2125,2GB za 180zł.Odtwarzacz musi być wyposażony w radio FM i musi miec jakiś w miarę wygląd,bo to dla Lalki.
    Co proponujecie?Któregoś z tych philipsów,czy może jakaś inna firma?
    Help.
    Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Ja na twoim miejscu bym sie porozglądał jeszcze za CREATIVE-m, mają radio, są poularne, ładne, sprawdzone, i dość mocne , na dodatek ich ceny nie są wygórowane.
  • Poziom 9  
    Tzn,że te philipsy,to kaszana?Zawsze uważałem,ze to dosc dobra firma,chociaz ostatnio podobno robia masówke...No cóż....Posłucham Twoiej rady i porozgladam sie jeszcze.A nie masz czasem jakiegos sprawdzonego zródła w necie,gdzie można to kupić w dobrych pieniażkach?
    I dzieki za zainteresowanie.
    Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Najtaniej to napewno tylko i jedynie na allegro :)

W takiej cenie to ja bym poszukał Irivera T10 jeśli np Twoja dziewczyna jest melomanką ;)

Jeśli natomiast bardziej zależy Ci na dużej pojemności napewno będzie usatysfakcjonowana Philipsami jakie podałeś.
  • Poziom 12  
    Witam!
    W creativy nie wchodz wogóle. Szajs jakich mało. Może Sandisk Express 1gb. Powinien byc kolo 200zł. Ma radio, slot na karty sd i ladny jest :) . Zastanów sie, w ostatecznosci moze byc ten philips. Philipsy to nie taka kaszana jak pisales. Pozdrawiam .borus992
  • Poziom 18  
    ....tak się w trące do wątku; sam myślałem o nowym odtwarzaczu mp3, posiadałem Creative Muvo i musze powiedzieć jeśli chodzi o głośność to cienko, stare Walkmany Sony biją go na głowę. Wiadomo też oczywiście że nie chodzi nam tu o słuchanie na maxa by ogłuchnąć i za 30 lat być głuchym, ale chodzi głównie o to by mp3 nie był na cały regulator tylko na połowę, A nie, że jade przykładowo autobusem i słyszę szumy dochodzące z zewnątrz. Nie wiem może to też wina ich słuchawek.
  • Poziom 20  
    @ MluMlu - moim zdaniem to raczej wina słuchawek. Niestety ale jest bardzo mało playerków które w zestawie posiadają naprawde dobre słuchawki. Zazwyczaj jeśli ktoś chce cieszyć się lepszym dzwiękiem musi zainwestować również w słuchawki.
  • Poziom 9  
    Sam już nie wiem.....obczaiłem już wszystkie wasze propozycję i wraz najbardziej widzi mi się..http://www.allegro.pl/item219730568_philips_sa2125_2gb_radio.html
    Cena mi odpowiada i zawsze to 2GB....Może miał ktoś z Was doczynienia z takim odtwarzaczem? i moze mi napisać coś na jego temat..
    z góry dziekuje
    pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Zakupiłem Philipsa 1GB za 115zł i jestem bardzo zadowolony.Lalce też się podoba.Polecam wszystkim.
    Dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam,temat zamykam.