Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kolumny głośnikowe takie jak edirol dm-5

mateks1 28 Jul 2007 18:23 882 1
    mateks1
    Level 10  
    Na początek chciałbym powiedzieć wszystkim "dzień dobry", ponieważ jestem tu nowy na forum. Może powiem coś o sobie:
    Mam 16 lat i można powiedzieć, że nie mam pojęcia o elektronice. Sprawa wygląda tak: Chciałbym zrobić sobie sam kolumny do odsłuchu muzyki. Z kumplem nagrywamy rap już troche czasu i potrzebujemy dobrego odsłuchu. Chciałbym, aby kolumny parametrami dorównywały takim głośnikom jak naprzykład Edirol DM-5. Mój budżet finansowy wynosi około 700 zł. Czy mam jakieś szanse na zakończenie budowy tych kolumn powodzeniem?. Nigdy wcześniej tego nie robiłem. Najlepiej jakby ktoś mi wysłał gotowy projekt jak to zrobić :p czy może lepiej kupić takie kolumny w sklepie i się nie bawić ? ale zależy mi koniecznie, żebym wykonał je sam od podstaw. Co myślicie o tym wszystkim? z góry dzięki za odp pozdro

Moderated By chaka:

Proszę czytać nagłówki działów przed założeniem tematu. Użytkownik nie może samemu przenosić tematów.

[28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    Tajoka
    Level 20  
    To, że jesteś nowy to nie znaczy że nie musisz czytać nagłówków :P:P Przenieś szybko temat do odpowiedniego działu. Jeżeli kolega ma "aż" tyle to odsłuchy jakieś już można kupić. Aby wykonać samemu trzeba włożyć dużo pracy. Jeżeli mamy dostęp do garażu płyt i kilku podstawowych narzędzi można się pokusić o zrobienie odsłuchów. Jeżeli to ma być coś dwu-drożnego na dwóch przetwornikach to może coś pokroju visaton wysokie tony i monacor średnio -nisko. Poszukaj, kilka takich konstrukcji było. Ale najpierw przenieć temt do Akustyki. Pozdrawiam!