Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pomóżcie wybrać sprzęt.

tomaszek1234 30 Jul 2007 16:23 807 0
 • #1
  tomaszek1234
  Level 16  
  Witam. Chciałbym niskobudżetowym stylem udoskonalic car audio w samochodzie marki skoda a model to felicja.
  Radio które posiadam to panasonic CQ C1321NE nie jest to może rarytas ale wielu też chciało by takie mieć
  W drzwiach mam jakieś fabryczne głosniki 13 cm. byłem ostatnio w sklepie elektronicznym z tym głośnikiem i powiedziałem do sprzedawcy że chcę coś lepszego niż to to powiedział że nie ma sensu wymieniać bo to podobno bardzo dobry głośnik. W co nie wierzę gdyz słysze.
  W bagażniku mam Subwoofer STX 30/300/4/AP obudowa wykonana staranie jeżeli chodzi o litraż. Lecz napędzam go jedynie radyjkiem.
  Chciałbym kupić jakiś uzywany lub nowy wzmak niezbyt dużej mocy cos około 150 - 170 W rms gdyż nie lubię bardzo głosnej muzyki i nadmiaru basu a gdy sprawdzałem głośnik z kolegą pod mocnym wzmakiem to telepał całym samochodem,
  A więc moja prośba jest taka.
  1. chcę zmienić głośniki w drzwiach, myslałem nad Phonocar Y-Line http://www.allegro.pl/item219232796_bmw_audi_renault_phonocar_13cmzestawzwrotnice_fva.html coś takiego jednak tweetery będa inne bardziej zabudowane i ładniejsze gdyż będa na zewnątrz http://www.allegro.pl/item218031231_wysokiej_klasy_wysokotonowe_soling_neodymium.html coś z tego stylu obudowy gdyż będą przyklejone do drzwwi:) z drugiej strony wydaje mi się że firma soling jest ok.
  no i jeszcze jakies zwrotnice.
  2. wzmak do subwoofera, teraz podłaczyłem go do radia ale to za mało muszę kupić jakiś wzmacniacz, myslałem o jakimś solingu lub używanym carpowerze tym co ma w mostku 225 Wrms jednak nie wiem czy nie jest to za dużo dla mnie. wzmak chciałbym do ceny 150 zł - 200 zł no i jakies kable do tego