Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Najlepszy program do odbierania poczty elektronicznej?

30 Lip 2007 20:57 31672 9
 • Poziom 9  
  Witam. Jaki polecacie Waszym zdaniem najlepszy program do odbierania poczty elektronicznej i w jaki sposób skonfigurować go żeby na bieżąca byłem informowany że np na swoją poczte (np na o2) otrzymałem nową wiadomosć? z góry thx za info!
 • Poziom 18  
  Polecam Mozille Thunderbird. Tworzysz nowe Konto a w miejsce nazwa serwera wpisujesz: poczta.o2.pl. Standardowo co 10 minut program sprawdza czy nie ma nowych wiadomości.
 • Poziom 10  
  Wszechobecniak napisał:
  Polecam Mozille Thunderbird. Tworzysz nowe Konto a w miejsce nazwa serwera wpisujesz: poczta.o2.pl. Standardowo co 10 minut program sprawdza czy nie ma nowych wiadomości.  Tak produkty mozilli są całkiem profesjonalne i darmowe... Osobiście korzystam z n!Kurier'a na kodzie Thunderbirda

  A z komercyjnych rozwiązań to chyba na głowe wszystkie programy pocztowe bije The Bat


  Pozdrawiam!
 • Poziom 35  
  Ostatnio używałem Thunderbirda, obecnie korzystam z Outlooka.

  Thunderbird to znakomity i darmowy klient poczty.

  Również używałem poczty o2 na tym programie.
 • Spec od komputerów
  Ja uzywam opere - przegladarke mam i tak caly czas otwarta jak korzystam z kompa, wiec do poczty dodatkowego programu nie trzeba. Dodatkowo integraca przegladarki i opery pozwala na pewne udogodnienia (wysylanie adresow stron, maili itp).
 • Poziom 2  
  Jaki polecacie program do odbioru wiadomości meil z kilku poczt. Mam 6 adresów i chciałbym móc odbierac każdy. Ale nie tak jak w outlock gdzie pomieszały mi sie razem. Tylko osobno ?? pomoze ktos??
 • Poziom 35  
  Sprawdzi się Thunderbird.
 • Poziom 22  
  kdrops napisał:
  Ale nie tak jak w outlock gdzie pomieszały mi sie razem. Tylko osobno ?


  Outlook umożliwia przecież w bardzo prosty sposób utworzenie reguły wiadomości, poczta z każdego konta może trafiać do osobnego folderu.
 • Poziom 11  
  Zgadzam się z Platonem (tylko nie w kwestii ortografii!). Najlepiej sprawdza się Opera, ponieważ nie trzeba dodatkowo nic instalować, a poczta sprawdzana jest w tle domyślnie co 5 minut (oczywiście można ten czas sobie dowolnie ustawiać), można zakładać nieograniczoną ilość kont. Dodatkowo odbywa się to podczas przeglądania stron www, przeglądarka sama poinformuje o nadchodzącej poczcie. Polecam!