Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Najlepszy program do odbierania poczty elektronicznej?

PromO 30 Jul 2007 20:57 31909 9
 • #1
  PromO
  Level 9  
  Witam. Jaki polecacie Waszym zdaniem najlepszy program do odbierania poczty elektronicznej i w jaki sposób skonfigurować go żeby na bieżąca byłem informowany że np na swoją poczte (np na o2) otrzymałem nową wiadomosć? z góry thx za info!
 • #2
  Wszechobecniak
  Level 18  
  Polecam Mozille Thunderbird. Tworzysz nowe Konto a w miejsce nazwa serwera wpisujesz: poczta.o2.pl. Standardowo co 10 minut program sprawdza czy nie ma nowych wiadomości.
 • #4
  darkuser
  Level 10  
  Wszechobecniak wrote:
  Polecam Mozille Thunderbird. Tworzysz nowe Konto a w miejsce nazwa serwera wpisujesz: poczta.o2.pl. Standardowo co 10 minut program sprawdza czy nie ma nowych wiadomości.  Tak produkty mozilli są całkiem profesjonalne i darmowe... Osobiście korzystam z n!Kurier'a na kodzie Thunderbirda

  A z komercyjnych rozwiązań to chyba na głowe wszystkie programy pocztowe bije The Bat


  Pozdrawiam!
 • #5
  MarekPPN
  Level 35  
  Ostatnio używałem Thunderbirda, obecnie korzystam z Outlooka.

  Thunderbird to znakomity i darmowy klient poczty.

  Również używałem poczty o2 na tym programie.
 • #6
  Platon
  Level 42  
  Ja uzywam opere - przegladarke mam i tak caly czas otwarta jak korzystam z kompa, wiec do poczty dodatkowego programu nie trzeba. Dodatkowo integraca przegladarki i opery pozwala na pewne udogodnienia (wysylanie adresow stron, maili itp).
 • #7
  kdrops
  Level 2  
  Jaki polecacie program do odbioru wiadomości meil z kilku poczt. Mam 6 adresów i chciałbym móc odbierac każdy. Ale nie tak jak w outlock gdzie pomieszały mi sie razem. Tylko osobno ?? pomoze ktos??
 • #8
  MarekPPN
  Level 35  
  Sprawdzi się Thunderbird.
 • #9
  figurel
  Level 22  
  kdrops wrote:
  Ale nie tak jak w outlock gdzie pomieszały mi sie razem. Tylko osobno ?


  Outlook umożliwia przecież w bardzo prosty sposób utworzenie reguły wiadomości, poczta z każdego konta może trafiać do osobnego folderu.
 • #10
  Waxter
  Level 11  
  Zgadzam się z Platonem (tylko nie w kwestii ortografii!). Najlepiej sprawdza się Opera, ponieważ nie trzeba dodatkowo nic instalować, a poczta sprawdzana jest w tle domyślnie co 5 minut (oczywiście można ten czas sobie dowolnie ustawiać), można zakładać nieograniczoną ilość kont. Dodatkowo odbywa się to podczas przeglądania stron www, przeglądarka sama poinformuje o nadchodzącej poczcie. Polecam!